Sex. Mohlo se mi něco stát?

8. únor 2023

Ahoj koníkovky,mam takový intimní dotaz. Včera jsme s mužem měly sex( trochu tvrdší) a ze zadu. Po sexu mě strašně začalo bolet břicho až jsem brečela a udělalo se mi nevolno s pocitem na zvracení. Je možné, že jak rychle a tvrdě přirážel, že by se mi něco mohlo stát? Teď už to břicho nebolí tak hodně jako večer ale jsem nafouklá a bolí mě podbřišek ale vydržet se to dá.
Nikdy předtím se mi to nestalo.
Byla bych ráda za každou radu. Děkuju 🙏🙏

lencaa11
8. únor 2023

To bude od sexu jak byl náruživý záleží taky v jaké fázi cyklu jste může to mít souvislost před Ms atd ..

autor
8. únor 2023

@lencaa11 začala jsem druhý týden od menstruace. Beru antikoncepci takže vím. A proč v jaké fázi cyklu 🤷🏼‍♀️

annah1111
8. únor 2023

Ahoj, neco podobného se mi stalo, kdyz jsem mela cystu.

autor
8. únor 2023

@annah1111 Jako po sexu? Já jsem si furt říkala, že by to mohlo být po tom sexu.

vodnarka20
8. únor 2023

Mal ešte niekto včera tvrdý sex? Potrebujeme to všetci vediet🤣

autor
8. únor 2023

@vodnarka20 Tak nezáviď!
A nekomentuj.

annah1111
8. únor 2023

Jojo, zacal me bolet podbrisek tak, ze jsem se nemohla ani hnout, silena bolest. Druhy den jsem zavolala doktorce a sla na vysetreni. Nasla mi cystu. Zkus zavolat na gyndu, tim nic nezkazis😊 drzim palce!

jitushb
8. únor 2023

Podobný stav jsem zažila taky po sexu když jsem měla cystu, která díky sexu nebo náhodou praskla a já dva dny krvácela do břicha než se na to přišlo. Být tebou pokud se nebudeš cítit dobře, tak si radši zajdi na gyndu 👍

autor
9. únor 2023

Holky taky to je taky hustý 😦 já myslela, že by to mohlo být jen podrážděné od toho jak přirážel?
Je mi fakt trapně 🤦🏼‍♀️ každopádně tam dneska zavolám a uvidíme. Bolí to jen málo ale mám nafouklé břicho 🙈

autor
9. únor 2023

@jitushb
@annah1111 tak jsem tam byla a mám suptorzy vaječníků (nebo jak se tomu říká,,je pootočený "🤷🏼‍♀️ a 5cm cystu.🤦🏼‍♀️

marcicek84
9. únor 2023

Ty jo,tak to je masakr s co s tim budou delat?Jesteze jsi sla a mozna se holky s blbymi komenty nade mnou zamysli....

autor
9. únor 2023

@marcicek84 ten vaječník by se měl vrátit na původní pozici 🤷🏼‍♀️a u té cysty se počká 2 týdny(a po měsíčkách) další ultrazvuk. Ale říkala když to nepřestane bolet tak přijít dřív. Tak uvidíme. Říkala že hlavně žádné divočiny. Jako já nedivočim(dřív ano) ale teď to bylo po jaké době 🙈🙈a zase na dlouho klid. Za tu bolest to nestojí.

annah1111
9. únor 2023

To je dobre, ze jsi zasla😘 drzim palce!

autor
9. únor 2023

@annah1111 děkuju že jste se podělily o to co se stalo. Asi bych to normálně nechala být. 🤷🏼‍♀️

kris_kubko
9. únor 2023

Brďo, mne s podezřením na torzi vaječníku hnali z gyndy do špitálu a na druhý den hned ráno na laparoskopii a nazdar 🤷‍♀️ Měla jsem stejný potíže, po třech dnech bolestí jsem teda vyrazila na gyndu a takto to dopadlo.

jitushb
9. únor 2023

Ty jo tak jsem ráda že jsem se svou zkušeností pomohla. Držím palce ať se cysta vstřebá 👍☘️

autor
9. únor 2023

@kris_kubko já mám subtorzy(nebo jak se to píše) a říkala že to nebolí jako ta torze,že to bych ti neseděla. Přesns jak píšeš ty. Říkala že kdyby se to změnilo okamžitě špitál.
Ale je to lepší jen decentně to cítím když se blbě pohnu.🤷🏼‍♀️

autor
9. únor 2023

@jitushb já taky děkuji 😇