Je to možné? Mohla bych být těhotná?

kkatee
2. srp 2016

Zdravím 🙂
Jak jste pociťovali uhnižďování vajíčka? A kdy?
Dnes jsem 5DPO (24DC) a už od 3DPO mě bolí pod bříško. Včera celý den a dnes zatím taky. Chvilkama už je to trochu nepříjemné, jak to trvá celý den. Občas na obou stranách zapíchá.
Jinak mám takové nafouklé břicho, a cítím plynatost (ikdyž na wc každý den) - pardon za podrobnosti! :D 🙂 Ale chci popsat vše 🙂
Menstruaci mám nepravidelnou, takže kdy to přijde nevím, každopádně nikdy mě nebolí břicho, ale záda před a při ní.

Včera trochu zvýšená teplota, bolest kyčlí.

Myslíte si, že mohu být těhotná? A je vůbec reálné to poznat takto brzo?

Děkuji za vaše názory a krásný den 🙂

misha80
2. srp 2016

Já byla těhotná 3x a žádné uhnizďování vajíčka jsem teda nepociťovala 🙂 Vlastně jsem první měsíc vůbec nevěděla, že jsem těhotná. Zjistit se to dá testem, až to nedostaneš, do té doby je to nepřesné, i když existují i citlivější testy. A nemůže to být z jídla? Mně se to občas stává, když sním více zeleniny nebo ovoce, trochu křeče ve střevech a plynatost by tomu taky odpovídala. Ale tak prostě uvidíš... 😉

kkatee
autor
2. srp 2016

@misha80 Z jídla asi ne. Ano já vím, že uvidím, až to dostanu, ale jsem nervózní :D 🙂 Tak jsem jen zjišťovala, jestli někdo nezažil něco podobného 🙂
Často jsem tu četla, že to holky cítili, proto se ptám 🙂

Děkuji za tvoji zprávu 🙂

ressi
2. srp 2016

já jsem na sobě každý měsíc při snažení cítila různé příznaky 😉 příznak, který přišel až když už to vyšlo, bylo bolení bradavek. Ale každá to má jinak.... ještě bych byla v klidu, je to fakt zatím brzy....

kkatee
autor
2. srp 2016

@ressi ano já vím 🙂 Děkuji moc! 🙂

pekkaa
2. srp 2016

Muze byt. Ale to, ze se citis jinak muze byt i hormonalni nerovnovaha. Ja kdyz vysadila antikoncepci a mela hodne nepravidelnou ms, tak jsem se citila jak tehotna. Pichalo me v podbrisku, blbe od zaludku,.. Podobne jako kdyz jsem pak byla opravdu tehotna.
A kdyz rikas , ze mas nepravidelnou ms, tak to muze byt tim. Zkus merit bazalni teplotu. To mi pomohlo zjistit co se deje a v jake fazi cyklu jsem

kkatee
autor
2. srp 2016

@pekkaa Antikoncepci neberu už léta, a nepravidelnou ms od té doby, co jsem ji vysadila. Takhle mi ale nikdy nebylo. Jinak vím kde jsem měla ovulaci.
Tak počkám pár dní a uvidím 🙂
Pak kdyžtak zkusím měření. Děkuji 🙂

hani007
2. srp 2016

@kkatee Pociťovat něco od 5DPO je asi opravdu hodně vzácné. Já cítila pýchání na obou stranách asi až od 9.-10.DPO. Od cca 3. týdne přišlo velké nadýmání a nafouklé břicho jak v sedmým měsíci 😀 První, co mi ale dalo velkou indicii, že se něco děje bylo bolení prsou, které přišlo také někdy kolem toho 10. dne a je to čím dál horší (jsem v 7. týdnu). Držím palce, ať to vyšlo a dejte vědět 😉

kkatee
autor
2. srp 2016

@hani007 Také si myslím, že by to bylo vzácné. No uvidím, dám 🙂 Děkuji moc! 🙂

pekkaa
2. srp 2016

@kkatee hormony muzou ruzne skakat a muzes byt ted na to citlivejsi.
Ale zase klidne to muze byt i to tehotenstvi. Ja jsem taky z tech co to pocitovaly takto brzy😉

kkatee
autor
2. srp 2016

@pekkaa Ano? No já už se právě bojím a říkám si, jestli nezajít na gyndu, jestli je vše ok..už 3 dny to bolí a není to úplně příjemné, jak to bolí celý den. A nebo jestli vydržet do příštího týdne a první zkusit test a potom až gynda kdyby nic...

astyna
2. srp 2016

Já se také přikláním k tomu, že nejčastější těhotenské symptomy jsou žádné symptomy - když jsem kdoví co cítila, nikdy jsem těhotená nebyla...

Musíš prostě jen počkat, stát se může ledaccos 🙂

pekkaa
2. srp 2016

Kdyby to bylo tehu, tak na gynde stejne jeste nic neuvidi. Pokud se bolest nebude zhorsovat tak bych jeste pockala a pak zkusila test. Pripadne si muzes dojit jako samoplatce na krev na zjisteni tehotenstvi. Ale hcg roste az po zahnizdeni vajicka a to byva mezi 6-12 dpo

kkatee
autor
2. srp 2016

@pekkaa jo já spíš myslela, jestli to nebolí z jiného důvodu. Jsem z toho trochu nervozní...ale asi to ten týden ještě prostě vydržím. Děkuju moc za tipy! 🙂

pekkaa
2. srp 2016

@kkatee mohla si taky prochladnout...

kkatee
autor
2. srp 2016

@pekkaa Počkám pár dní a uvidím, co se bude dít 🙂 Děkuji 🙂

danysek26
2. srp 2016

@kkatee já jsem bolest břicha také cítila, cca 6DPO, pak jsem četla, že to má každý jinak, ale zhruba ten týden po oplodnění se to vajíčko opravdu uhnizďuje 🙂 při MS jsem nikdy takovou bolest neměla, bylo to něco jiného a nakonec se ukázalo, že se jedná opravdu o těhotenství. Držím palce 🙂

kkatee
autor
2. srp 2016

@danysek26 Děkuji moc! 🙂 Taková zprávy mě těší 🙂

katherinne18
2. srp 2016

Mě tedy bolely prsa a vynechala mi ms, jinak sem neměla žádné příznaky. 😀 měla sem hodně klidně tehu, ted ke konci mi to trochu vrací, ale to je na konci tehu normální. 😀 držím palce. 🙂

kkatee
autor
2. srp 2016

@katherinne18 Děkuji moc 🙂

kettkav
2. srp 2016

@kkatee Mě bolely prsa a udělal se mi opatr. Nic dalšího,uhnizďování jsem nepoznala. Držím palce.

kkatee
autor
2. srp 2016

@kettkav Děkuji moc!

steufelovic
2. srp 2016

já jsem zhruba někdy od 3. - 4. týdne cca cítila, že se něco děje, ale něco jiného než jsem byla zvyklá... jsem celkově citlivější... dělala jsem si i několik testů ale vždy byly negativní, pak jsem si řekla, že si udělám další a že pokud bude další negativní, tak další týden navštívím doktora, aby mi vzal krev popř. udělal utz a další test byl pozitivní 🙂

lenusaak
2. srp 2016

@kkatee 14DPO bych si udelala testik a uvidíš🙂 Jinak ja mela těhu po IVF, vím jak staré embryjko mi vkládali, v jaké fazi, takže jsme i věděla kdy cca má probíhat uhnizdování. V tom období se dostavili lehké bolestli břicha a slabé špinění, poté se spustila šílena unáva a zvyšené teploty a těhu to bylo 🙂 (Byl to druhý transfer embryjka, u prvního žádné příznaky a taky žádné těhu) ..
Obecně bych se vyprdla vyhledávat příznaky, ale lehko říka, těžko děla...držím palce, ať je tělo dobrým ukazatelem 🙂

nutricnihodnota
2. srp 2016

@kkatee No, já to takhle měla už 2x. Pár dní po ovulaci píchání a bolest, jako před MS a nafouknutá jak balon. Navíc jsem byla najednou unavená a pomalá, začala se mi vysušovat pokožka a zmizely jebáky (to poslední bohužel trvá jen chvilku, už se zase rojí).

aymy31
2. srp 2016

Ahoj holky,muzu se přidat? Ja jsem 10dpo ./po pregnylu/ a mám pocit už od 4 dpo te me občas píchne v podbřišku,pak zase mírný tlak,napětí prsou průběžně celý den. Ale asi si to jen přeji cítit. Navíc jsem dnes dostala rýmu a dohledala jsem ze je to běžné v rannem tehu kvůli snížení imunity,uz asi magorim.

pekkaa
2. srp 2016

@aymy31 tak zkus test za par dni. jinak ja mela rymu taky

aymy31
2. srp 2016

Ahoj pekka a pote jsi měla pozitivní test

pekkaa
2. srp 2016

@aymy31 jj. Ja uz mela 11dni po uspesnem sexu slabou carku na testu z dr. Max

aymy31
2. srp 2016

Ms me čeká za týden takže v utery. Tak se uklidňují ze je ještě brzy když byl negativní. Tobě gratuluji. Z prsu si vymacknu kapku kolomastru.muze to být ještě kvůli pregnylu?

pekkaa
2. srp 2016

@aymy31 dekuji.
Nevim, s pregnylem zkusenosti s nim nemam. Ale prsa si nemackej, to se pry nema delat😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru