Těhotná? Stalo se Vám něco podobného?

17. srp 2020

Holky mám prosbu.
12.08 sem měla ovulaci, minimálně 2 dny mě bolí břicho většinou na levé straně, někdy mám náhlou bolest dole, občas je mi mdlo, někdy je mi během jídla na zvracení a dnes sem si měřila bazální teplotu a byla 37.2
Testovala sem se dopoledne po jídle a nic, podle mě brzo ale zkusím ještě zítra ( přesně týden po ovulaci) a 9DPO jdu na krevní testy.
Jen mě znervóznily ty bolesti na levé straně břicha, spodku a ta bazální teplota.
Údajně je normální bazální teplota 36.5
Co si o tom myslíte vy ? A zažila jste některá to samé a byla těhotná ?
Prosím, NE nestává se mi toto před menstruací a ne není to horkem. Už jednou sem se ptala a opravdu toto NE 😁

meronym
17. srp 2020

Nepozorujete se prilis? Jinak samozrejme muzete byt tehotna. Anebo take ne.

autor
17. srp 2020

@meronym Ne nepozoruji, normálně mě to zajímá.
Nechápu proč by měla být hned ženská blázen a sledovat se každý den 😉

jjasmina
18. srp 2020

Na všechny příznaky by bylo moc brzy i na test, já třeba měla první příznaky kolem 9tt a počkala bych na datum kolem ms a testnula bych, je opravdu moc brzy

autor
18. srp 2020

@jjasmina Příznaky odpovídají ;) informovala sem se, proto se ptám jestli to měla některá taky tak brzy.

nat
18. srp 2020

Nezlobte se ale když jste měla ovulaci 12 tak proč prostě nevydrzite do příchodu Ms??Mě přijde že je každý těhotný hned den po.ovu,chtelo by to používat selský rozum a prostě počkat .Je to 50-50 a nevidím žádný rozumný argument proč tvrdite nemusíte být těhotná ....

loylii
18. srp 2020

Kolik příspěvku na toto tema ještě zalozis?😉 proč jdeš 9dpo na krevní testy? To budeš cca 23 den cyklu. Pokud ti není 40, nebo nemas zdravotní indikace, proč lézt k Dr 5 dnů před MS?

herminka
18. srp 2020

Normální bazální teplota neexistuje, každá ji máme individuální. Pokud ji neměříš běžně, jedna naměřená hodnota ti nic nevypoví. A i kdybys měřila, tak křivka ve druhé části cyklu vypadá stejně u cyklu, kdy žena otěhotní, i když neotěhotní. Liší se až v období MS - u netěhotné klesne, u těhotné se drží nahoře. Pokud byla ovulace 12.8., vydrž aspoň týden a udělej si test.

jjasmina
18. srp 2020

Asi bych volila zdroj lepších informací, co si myslíte , že budete mít za příznaky, když to není ani týden od ovulace?? Takhle rychle to opravdu nejde

autor
18. srp 2020

@nat No kdyby jste měla takové zdravotní problémy, tak si to taky hlídáte jak zběsilá. Já svoje tělo poznám a vím, že se něco děje.

autor
18. srp 2020

@loylii Nevím jak vy ale založila sem si pouze jeden a netýkáme si. A lezu tam, protože jsme tam s doktorkou domluvené ;) A zdravotní problémy mám a musím hlídat každý den. Tak netřeba být chytrá, když nevíte.

autor
18. srp 2020

@jjasmina Můj zdroj je 100% ;)
Tohle se běžně děje ale zřejmě nejste informována.

loylii
18. srp 2020

Tak se domlouvej s doktorkou a ne tady s ženama😆..

jjasmina
18. srp 2020

No nemínim se tu dohadovat, jinak info mám z první ruky 🙂 Ale ze zvědavosti si počkám, jestli někdo byl na tom stejně 6 dní od ovulace..

terezanovotna30
18. srp 2020

Další hysterka, co chce slyšet jen jednu verzi. Neptej se na fóru, když ti odpovědi nevoní.

levandule_k
18. srp 2020

Máš strach z mimoděložního, když tě to bolí jenom na jedné straně?

autor
18. srp 2020

@jjasmina Stačí číst staré fóra ;) ano byl.

autor
18. srp 2020

@terezanovotna30 Každá odpovídá na otázku, na kterou se neptám tak co se divíte.

autor
18. srp 2020

@levandule_k Jde mi o to, že mi lékaři dali určitý čas na otěhotnění, mám velké problémy s vaječníky hrozí mi odebrání. Dali mi šanci a s přítelem se snažíme co to jde... Sem z toho nervózní, teď tomu nedávám takovou pozornost jak na začátku ale cítím, že se mnou není něco v pořádku...

levandule_k
18. srp 2020

Ani se ti nedivím, že jsi z toho nervózní, když někomu nejde normálně otěhotně, pak je z toho časem na nervy a ani nemá limit od lékařů....

autor
18. srp 2020

@levandule_k No právě... Už jsme oba na nervy. Jediné co nás drží je náš první syn.
Je nejhorší to čekání, proto si kontroluji každý příznak. Možná je to přitažené za vlasy ale snažíme se co to jde.

nat
18. srp 2020

No to je možné ale chtelo by to si v tomto případě hlídat v soukromí a hlavně s lékaři a nes celým koníkem,o problém nic nepisete a upřímně nevím co jste čekala takových to dorazí je dnes a denně několik a prijde mi to jako zbytečně zahlcování ....

nat
18. srp 2020

@terezanovotna30 přesně nechápu co furt čekají za odpovdi....Chce to lovit po koniku diskuse a pak možná dohledaji co chtějí.....

autor
18. srp 2020

@nat No určitě sem se přišla prvně ptát sem panebože.
Já komunikuji s lékaři už dlouho ale zeptat se snad můžu ne ? Ale vás se to zřejmě netýká, tak nechápu nač odpovídáte.

autor
18. srp 2020

@nat Kdyby jste četla pořádně a všechny komentáře tak víte, že sem hledala ve starých fórech a našla sem odpověď. To neznamená, že se nemůžu zeptat. To vy tady zbytečně komentujete.

nat
18. srp 2020

Škoda slov tady 🙄🙄🙄 Jak v mateřské školce 🤣🤣🤣😷😷

pepickovapavlinka
18. srp 2020

Chápu že touha po miminku je silná kor když jsou zdravotní komplikace.Ale ty tady má většina holek.Aspoň minimální.A většina se nás tu snaží.Já třeba už 3 roky.Ale takhle brzy opravdu příznaky být nemůžou vajíčko ještě nemůže být ani pořádně uhnízděné.Spíš pracuje vaše psychika.A nezlob te se ale jde si miminko i adoptovat.Taky už jsme o tom přemýšleli pokud se nezadaří.Nechápu kojeňáky plné ale všichni na ty děti kašleme přotom si taky zaslouží být šťastné a mít rodinu

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
levandule_k
18. srp 2020

@pepickovapavlinka Problém u dětí z kojeňáku je ten, že ty děti nejsou právně volné a naše soudy nejsou nejrychlejší.

tulikiss
18. srp 2020

tak to vezmu postupne...
6den od oplodneni dochazi teprve k zahnizdeni, takze test i priznaky je blbost, teprve behem 6-10 dne od oplodneni se zacne zvysovat hladina hcg.
Jo jen tak mimochodem kdyz se nekde registrujete, tak odklidavate, ze souhlasite s pravidly, kdyz se mi nelibi tak tam nelezu. Tak se tu nerozcilujte, ze vam nekdo tyka, protoze v pravidlech je, ze si tu tykame.

@pepickovapavlinka
bohuzel o adopci moc nevite ☹, vetsina deti neni pravne volna a tak do adopce jit nemohou. rodice nedaji souhlas a tak deti maji smulu. cekacka na adopci je opravdu velmi dlouha. Znama se dockala po 5 letech. Zvlast pokud chce clovek zdrave a "bile" dite do 1. roku, tak je cekacka opravdu na roky.

autor
18. srp 2020

@tulikiss Četla jste staré fóra nebo tady machrujete ?
Ženské měli normálně příznaky od 6DPO a po pár dnech měli pozitivní test, každý má jiné příznaky a jiné tělo.
A je mi jedno, že sem odklikala pravidla já vám taky vykám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru