Mohu být těhotná?

lenka7419
10. črc 2021

Zdravím, potřebuji nutně poradit, 26.5 mi skončila menstruace a 28.5 jsem měla nechráněný pohlavní styk (vím, že to byla hloupost). 15.6 jsem byla na gynekologii na preventivní prohlídce, kde mi dělala i ultrazvuk. 19.6 jsem dostala menstruaci a nasadila první hormonální antikoncepci. Byla jsem přesvědčena, že nejsem těhotná, ale před dvěma dny jsem dostala opravdu velmi silné křeče do zad a podbřišku a střední části hrudníku. Dostavila se také teplota, průjem a pocit na zvracení. Jela jsem na pohotovost, udělali mi nějaké testy, včetně několika ultrazvuků a poslali mě i na gynekologii, kde mi rovněž udělali ultrazvuk (vnitřní i vnější) a také dělali odběry krve a rozbor moči. Ptali se mě jestli mohu být těhotná, tak jsem řekla že asi ne a více se tím nezaobírali. Další menstruaci mám dostat zítra a dnes jsem začala špinit (slabý růžový výtok). Je možné těhotenství? Myslíte, že by to na ultrazvuku, nebo z těch vyšetření v nemocnici poznali?

izzylka
10. črc 2021

Nejsi těhotná

malenka3
11. črc 2021

Těhotenství v takhle rané fázi z normálního utz by asi nepoznali, to by museli dělat vaginální. Ale z toho popisu bych vsadila boty, že nejsi těhotná. To vše může být reakce na první nasazení antikoncepce.

lenka7419
autor
11. črc 2021

Děkuji mockrát.

jaja01k
11. črc 2021

@lenka7419 Je opravdu hodně nepravděpodobné, že bys byla těhotná. Jestli chceš mít jistotu, udělej si těhotenský test.

verunkakleinova
15. črc 2021

Můžu být těhotná

mimi1004
15. črc 2021

@verunkakleinova To se ptáš vážně?

verunkakleinova
15. črc 2021
te_reza
15. črc 2021

@verunkakleinova a co návod, ten u toho testu nebyl? Podle něj by si totiž zjistila, že těhotná jsi.

verunkakleinova
15. črc 2021

@te_reza každý člověk se může zeptat když si není jistej i když tam je návod

verunkakleinova
16. črc 2021

Těhotenství text je tam plus nebo mínus můžete mi poradit

deli_lah
17. črc 2021

@verunkakleinova zašla bych si k očnímu

izzylka
17. črc 2021

@verunkakleinova 🙈 čemu na tom nerozumíš? Je tam mínus...logicky negativní 🤦🏻‍♀️

te_reza
17. črc 2021

@verunkakleinova proč testuješ x druhama testů? ten předposlední byl pozitivní, tenhle je negativní. Kdy to máš dostat?

sandra260192
25. říj 2022
sandra260192
25. říj 2022

Holky už si nevím rady jsem objednaná ale nejsou si jistá

izzylka
25. říj 2022

@sandra260192 nějak nechápu na co se ptáš .... To je negativní ovulační test.... 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru