Mohu být těhotná?

ahoj, má tady někdo prosím zkušenosti s pozitivní testem po 7 dnech sexu a 3 dnech vynecháni MS? S přítelem jsme před týdnem měli nechráněný pohlavní styk. Před třemi dny jsem to měla dostat, ale nic.. nebolí mě v podbříšku, žádné příznaky jako každý měsíc a to mívám menstruaci pravidelnou. Jediné, co se objevilo byl slabý lehce hnědý výtok. Dnes jsem si dělala večer test a vyšel mi negativní. Myslíte, že na druhou čárku je moc brzy? Můžu být vůbec těhotná? Kdy byste si udělali další test? Pokud má někdo zkušenosti budu ráda za odpovědi.. děkuji

holkaokomodra
8. led 2021

@vercanovakova1996 vydrž aspoň další dva dny, i když možná i tak bude brzy. Asi se to stát může, nedávno jsme to tu řešili a byli tu holky co otěhotněly těsně před MS

jaja01k
8. led 2021

@vercanovakova1996 Těhotná být můžeš, na test je brzy. Další test bych udělala nejdřív za tři dny.

katule1990
8. led 2021

@vercanovakova1996 Na to, aby se uchytilo embryo v deloze, je potreba doba pred menstruaci aspon 10 dni, vy jste meli styk 4 dny pred ocekavanou menstruaci, takze pokud mas pravidelne cykly, tak si myslim, ze to tehotenstvi nebude. Teoreticky se mohla opozdit ovulace a tehotna byt muzes, pak bude test ale prukazny cca az za dalsich 7 dni 😊.

vercanovakova1996
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
vercanovakova1996
autor
9. led 2021

Děkuji za každou odpověď, každopádně by mě zajímalo, jestli se tu najde někdo, kdo má právě stejnou zkušenost? Kdo takto otěhotněl? To čekání je šílené 😔

ema90
9. led 2021

@vercanovakova1996 Pokud byste mela otehotnet ze styku, ktery byl ctyri dny pred ms, tak je to blbost. Pokud budete tehotna, tak bude tehotenstvi starsi. Tzn., ze jste musela otehotnet z drivejsiho sexu.
Vajicko potrebuje cas na uhnizdeni a ctyri dny pred ms je hodne malo casu.
No a pokud by jste tedy mela otehotnet z drivejsiho sexu, tak uz by vam test pravdepodobne druhou carku ukazal. A protoze je negativni, tak tehotna nejspis nebudete. Ms se mohla opozdit z plno duvodu a to ze spinite je mozna naznak toho, ze ms uz prijde.

tyna01995
29. čer 2021

Ahoj holky mám pocit že jsem těhotná, jelikož mám menstruaci pravidelně po 28 dnech vždy na 3 dny. Minulý měsíc tomu tak bylo. A včera jsem ji měla dostat a nic. Den před očekávaným MS. Při styku s přítelem bílý výtok,a v Den MS od rána a blbě od žaludku, nafouklá, krkani, pocit z různých jídel a vůní na zvracení,3x na velké a stále kručení v břiše a dnes pořád nic, jen hřejivé v podbřišku trošku lechtání ale prsa mě nebolí jako normálně když mám MS. Není to divné? Já teda prášky nebudu, fungujeme přerušovaný styk už roky. Co myslíte?Rada? Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru