Těhotenství po ms. Je to možné?

katanovobran
3. led 2021

Ahoj holky chci se zeptat skončila mi menstruace ale pořad sem měla takový divny pocit bolení břicha a pichani jednoho vaječníku dokonce se mi dneska udělalo strašně zle v autě sem sem šla a koupila sem si test a přijde mi ze to není úplně snehobile,měli jsme den před MS s přítelem styk a ovulaci mám hodně rozhazenou dokonce mi doktorka řekla ze ji mám před menstruaci a tak se ptám je možné takto otehotnet? Test je citlivost 25 a od styku je to asi 9 dni foto testu prilozim

palja
3. led 2021

@katanovobran plastové testy se nerozebírají. Druhou čárku tam vidím, zkusila bych ještě test s citlivostí 10. Jinak znám několik případů, kdy ženy byly těhotné a měly MS.

katanovobran
autor
3. led 2021

@palja ano je plastový ale bohužel sem musela protože ten displej zkresluje,muže to byt tedy i tím ze sem to rozebrala ze je to nějaká ryska nebo něco ? Já ji měla normálně 7 dni

palja
3. led 2021

@katanovobran já tam čárku vidím, proto bych zkusila jiný test s citlivostí 10, třeba mamatest 🍀💞

ema90
3. led 2021

Dalsi rozebranej plastak...

Kupte si klasicky papirkovy test, kdyz vam prijde, ze plastovy zkresluje. Po jeho rozebrani je vysledek nic nevypovidajici.

Tehotenstvi i pres to, ze prisla ms je malo pravdepodobne.
Pokud byl styk den pred ms, tak vajicko rozhodne nemelo cas na to se zahnizdit.
Pokud vam vase doktorka rekla, ze ovulujete pred ms, tak to v prvni rade konzultujte s ni.
Jiste vam taky rekla jake jsou sance na otehotneni v takovem pripade.

Na testu neco videt jde, ale protoze je rozebranej a vypada s prominutim jak kdyby se krave vytahl z huby, tak bych ho vubec nebrala v uvahu a udelala test novy. Pokud tam bude znovu duch, tak se da o tehotenstvi uvazovat, ale urcite to nebude ze styku, ktery probehl den pred ms.

lachtanice86
3. led 2021

@katanovobran od ovulace do ms je vždy lutealni fáze, musi byt dostatecne dlouhá aby mohlo dojít k oplození, tedy den před ms, která prijde druhy den fakt těhotenství nebude

katanovobran
autor
3. led 2021

@lachtanice86 bohužel nemám tolik zkušenosti co vy ..takže proto se ptám,nemám s kým tohle probrat maminku nemám od 18nacti let takže bohužel,normálně sem se zeptala

lachtanice86
3. led 2021

@katanovobran vse je na internetu, da se to dohledat a doporučuji si to nastudovat. Tohle se ti bude hodit

misak48
3. led 2021

Takhle vypadal můj test 4 dny po MS (je to čerstvé teď před Vánoci). Ovulaci jsem měla 8 dní před tou MS (to je právě ta luteální fáze), což se běžně uvádí jako málo.k otěhotnění. Takže očividně výjimky být můžou, protože jsem hned od testu běhala k doktorovi, aby vyloučil mimoděložní a nakonec je z toho (zatím) prosperující těhotenství...

holkaokomodra
3. led 2021

@misak48 mě nějak přijde logické, že pokud je vajíčko oplodněno a ještě několik dní putuje než se zahnizdí, tak by teoreticky MS mezitím i proběhnou mohla, pokud je to těsně před, ostatně váš test je toho nejspíš důkazem 😉 jediný co si říkám, kam se to prte zvládne po MS uhnizdit když sliznice by měla být nízká? Není to prdel to těhotnění 😁

katanovobran
autor
3. led 2021

@holkaokomodra no jako je to mazec tohle 😀 je to všechno strašně složité,každá máme úplně jiné tělo a každý to úplně jiná snáší a má jinak ovulaci atd ..asi nikdo nedokáže se spolehlivosti nic říct přesně.Co ale poslouchám tak je možné aby to tak bylo

gramar
3. led 2021

@holkaokomodra Hele příroda je zvláštní, mě od šestnácti tvrdili že jsem neplodná a měsíc po svatbě jsem zjistila že jsem těhotná a to jsem víc jak tři měsíce neměla menstruaci... :D

A kamarádka měla MS pravidelně jak hodinky a šla na pravidelnou prohlídku a doktor jí oznámil že je v šestém měsíci...

katanovobran
autor
3. led 2021

@gramar tak to je tak mazec tohle 😀😀

misak48
3. led 2021

@holkaokomodra jako já to upřímně sama vůbec nechápu... MS tvrala stejně dlouho a byla stejně silná jako vždy, ale dlužno říct, že jí mám normálně hodně slabou. Až dva dny po MS (takže až 13 dní po ovulaci) jsem pozorovala příznaky zahnízdění. Dva dny na to byl pozitiv ten test a má UTZ vidět vysoká sliznice (11 mm) takže ta zjevně s tou MS neodešla. A stáří podle UTZ tomuhle přesně odpovídá... Takže zjevně to pravá MŠ nebyla, protože sliznice neodešla. Já jsem ale fakt nepozorovala rozdíl...

gramar
3. led 2021

@katanovobran No někdy to je fakt zvláštní, jinak neplodnost jsem po třetím dítěti vyloučila... :D Jen se asi v posledních dvou letech rozhodla vrátit, nebo co... :D

holkaokomodra
3. led 2021

@gramar no jako, nejsou to neznámý příhody tohle, taky jich pár v okolí mám... Kamarádka "neplodna" má tři děti a, že ženy někdy normálně menstruují v těhotenství jsem taky někde četla 😉 no každopádně jestli si zakladatelka mimi přeje, tak držím pěsti ducha tam vidím

holkaokomodra
3. led 2021

@misak48 mazec a super!

holkaokomodra
3. led 2021

Já jsem třeba díky ultrazvuku 12DC zjistila, že ovulace už byla cca 2-3 dny zpátky a zrovna se nám povedlo, byla to naše předposlední návštěva gennetu před rozhodnutím co s námi dál. Zatím dobrý takže ta ovulka si asi litá jak chce. Škoda, že na to otěhotnění před MS nejsou nějaký relevantní zdroje, aspoň jsem nic nevypatrala. Docela by mě zajímalo jak to teda funguje 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru