Opožděná MS, bolest prsou....Jsem těhotná?

vanilka77
13. lis 2020

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat co si o tom myslíte. HA neberu, minuly mesic jsem menstruaci dostala ale tento je to nejake divne. Cca 2 tyden cyklu, uprostred mesice jsem zacala spinit (krev, hneda) byli tam i takove kousicky (provázky).. 2 dny predtim nez jsem zacala takhle “spinit” tak jsem mela nechráněný pohlavní styk.. Muz se do me neudelal.. Mam z toho divne pocity.. Ted jsem mela dostat 11.11. Menzes a porad nic.. Boli me prsa, misto menzes mam takovy “tuhý” bily výtok.. Vubec se necitim na to ze bych menstruaci mela dostat.. Budu rada za jakoukoliv radu.

mamikry
13. lis 2020

@vanilka77 Udelejte si test

te_reza
13. lis 2020

Udělej si test, jestli ti už mešká, bylo by to vidět

vanilka77
autor
13. lis 2020

@te_reza já právě chtela jeste pockat ten tyden, protoze se mi to uz parkrat stalo a do 4 dnů to prislo.. Mozna se mi to oddalilo i tim spinenim( mela jsem v tu dobu po ovulaci)

te_reza
13. lis 2020

@vanilka77 však to nevadí, ne? Tak bude negativní

vanilka77
autor
13. lis 2020

@te_reza jo já vím, asi cim driv tim lip.. Jen nemam odvahu.. Studuju a dotoho nebyl to muj staly partner.. Takze tuplem by to pro me byl velky problem.. Snad test vyjde negativne

te_reza
13. lis 2020

@vanilka77 hodně štěstí, taky už jsem byla párkrát v panice. Dej vědět.

vanilka77
autor
13. lis 2020

@te_reza urcite dam vedet, dekuju😊

vanilka77
autor
17. lis 2020

Tak test jsem nestihla ani mezitim udelat😄a menstruace se dostavila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru