Mám pocit, že jsem těhotná. Co myslíte?

tyna01995
29. čer 2021

Ahoj holky mám pocit že jsem těhotná, jelikož mám menstruaci pravidelně po 28 dnech vždy na 3 dny. Minulý měsíc tomu tak bylo. A včera jsem ji měla dostat a nic. Den před očekávaným MS. Při styku s přítelem bílý výtok,a v Den MS od rána a blbě od žaludku, nafouklá, krkani, pocit z různých jídel a vůní na zvracení,3x na velké a stále kručení v břiše a dnes pořád nic, jen hřejivé v podbřišku trošku lechtání ale prsa mě nebolí jako normálně když mám MS. Není to divné? Já teda prášky nebudu, fungujeme přerušovaný styk už roky. Co myslíte?Rada? Děkuji

adula000
29. čer 2021

udělej si test. Nejsme jasnovidci 🙂

85hanina
29. čer 2021

Moment, vylestim si svoji kristalovou kouli...
Ne vazne, bez tehotenskeho testu ti tady nikdo nerekne, jestli tehotna muzem byt nebo ne 😉 Ale mozne je vse, udelej si test a uvidis

jaja01k
29. čer 2021

@tyna01995 Udělej si těhotenský test, nic jiného se poradit nedá.

tyna01995
autor
29. čer 2021

Děkuji ale nevím zda to má cenu je to teprve druhý den zpoždění

adula000
29. čer 2021

ano, už by mělo jít něco vidět.

85hanina
29. čer 2021

@tyna01995 cenu to ma, u dvoudenniho zpozdeni uz by mela byt videt pekna carka 😉

tyna01995
autor
29. čer 2021

No já právě když tak čtu tak se stává že ani po 9 dnech nebylo nic na testu a byla tehu, a někdo u vás měl podobný příznaky?

te_reza
29. čer 2021

Bože můj,tady ženský loví duchy pomalu po činu a tobě mešká a přemýšlíš jako o čem. Kup si test a uvidíš.

palja
29. čer 2021

@tyna01995 tak to my nevíme jestli jsi těhotná. Pokud chceš mít jasno, udělej těhotenský test. 🍀💞✊

markii30
29. čer 2021

Jj nám taky fungoval přerušovaný sex na 100% 4roky, pak se to zvrtlo ( nevím jak ty 4 roky jsme to dělali pořád stejně ) a za 2 týdny mám termín porodu 😁😁😁 udělej test 🙂

izzylka
29. čer 2021

Může to být těhu, mohla být zpořděná ovulace, tudíž by se zpozdila i ms, může to být psychika 🤷🏻‍♀️ bez testu ti fakt nikdo neřekne, co to je 😅 v 98% případů je na testu druhá čárka už v den opožděné ms 😅

tyna01995
autor
29. čer 2021

Tak zatím žádná čárka jen trošku divný pocit v podbřišku. Já se zblázním 😂

sirinfirst
1. črc 2021

@markii30 jj, přerušovaný styk 7 let, za tu dobu dvě plánované děti.. a když si řekneme, že už třetí fakt nechceme, a začneme přemýšlet nad "trvalejším" řešením, zjistím, že jsem těhotná 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru