Zpožděná menstruace. Co si o tom myslíte?

luss01
29. lis 2020

Ahoj,
ano, jsem si vědoma toho, že nejlíp bude vědět Dr., co a jak.
Dnes je to týden, co mám zpoždění. V říjnu jsem sice měla nechráněný styk, ale den na to, přišla MS, která sice trvala pouhé dva dny. Vždy mě bolí prsa 14 dní před očekávanou menstruací a teď? Vůbec žádná bolest. Test jsem si zkoušela dělat a byl samozřejmě negativní. Jediný, co na sobě pociťuji, tak je motání hlavy, častá zimnice a píchání v podbřišku, před pár dny lehké špinění. Jsem z toho v šoku, nikdy jsem neměla tak velké zpoždění a ještě ty prsa, že vůbec nebolí. Jinak mám menstruaci pravidelnou. Řekla jsem si, že počkám maximálně do konce listopadu a pak se objednám k doktorce. 🤔 Je to divný. Bazální teplotu jsem si dnes měřila a mám 37°, ještě se zkusím změřit hnedka ráno.
Díky

palja
29. lis 2020

Těhotenský test jsi zkoušela?

luss01
autor
29. lis 2020

@palja Ano, zkoušela. Negativní.

tynule123
29. lis 2020

@luss01 kdy si ho zkoušela?

luss01
autor
29. lis 2020

@tynule123 Ve čtvrtek.

zrzeckas
29. lis 2020

Zkus i dnes, pokud nic

luss01
autor
29. lis 2020

@zrzeckas Musím si koupit, tak to zkusím v úterý z ranní moči.

palja
29. lis 2020

@luss01 může to být i nějaká hormonální nerovnováha, proto to zpoždění. Já jsem tak měla ms až 47dc. Ale v první řadě bych udělala ten test, při takovém zpoždění si myslím, že už by případné těhotenství šlo poznat z testu.

luss01
autor
29. lis 2020

@palja Každopádně zítra zavolám doktorce a nechám se objednat.

obleceniahracky
27. led 2021

Ahojky holky,
moje poslední perioda byla od 29.12-3.1. Ovulace byla 10.1.podle ovulačních testů a slabého špinění. Další MS měla přijít 23.1., dneska je 27. a mě se menstruace ještě nedostavila. Když se mi opozdila, tak to byl max 1-2 dny.
Poslední test jsem si zkoušela včera ( Mama test ) a byl negativní. Stalo se tohle některé z vás? Děkuji za odpověď.