Příznaky. Mohla bych být těhotná?

ver321
12. říj 2020

Dobrý den,
Už 3 dny nespím, když usnu tak na max 4 hodiny.
Mám křeče v podbřišku během dne i v noci. Kolikrát už pak ani nevím, kde přesně mě břicho bolí. Je mi chvílemi jakoby na zvracení, ale pak to přejde.
Spoždění menstruace mám zatím jen 3 dny.
Dnes jsem si naměřila zvýšenou teplotu.

S přítelem jsme se o miminko pokusili před 3 týdny poprvé. Antikoncepci neberu přes 2 roky.
Myslíte si, že je možné, že bych tak rychle mohla otěhotnět a mít po 3 týdnech takové příznaky.
Děkuji Vám za názory 🤔♥️ Veronika

petula.bir
12. říj 2020

Ahoj, pokud máš opozdenou menstruaci není nic jednoduššího než si udělat test. Tady ti nikdo neřekne zda jsi nebo nejsi těhotná 🙄 Ale test by ti to na 100% říci mohl.
Taky můžeš mít PMS nebo jak jsi nervózní tak si ms oddaluješ sama stresem. Přeji hodně štěstí v testování. Teď by to mělo byt vidět i odpoledne ne jen z ranní moči 😌

ver321
autor
12. říj 2020

@petula.bir ahoj, určitě si pro test zajdu. Jen jsem za poslední dva dny nebyla schopna někam jít. 🤔🙂

jjasmina
12. říj 2020

Přesně jak píše
@petula.bir , hele příznaky se můžou u každého lišit mě bylo zle až kolem 9tt

mimi1004
12. říj 2020

Kup si test 🤦‍♀️

leniczka23
12. říj 2020

Podle mě na 50% těhotná jsi a na 50% nejsi.

stastnamatka07
12. říj 2020

@mimi1004 Bez takové rady by jsme nemohli žít...Pokud si nečetla komentář od paní výše, tak to tam jasně psala, že pro test si půjde, jen teď toho nebyla schopná.

mimi1004
12. říj 2020

@stastnamatka07 A my zase bez těhle dotazů, kterých je tu čím dál tím víc.

klokanka31
12. říj 2020

@mimi1004 Tak tyhle diskuze nečti když ti vadí... Já si taky vybírám jen diskuze co mě zajímají...

tasimia
12. říj 2020

Na 50% být těhotná můžeš..kup si test a pokud ti to tvůj zdr.stav nedovoluje, není nic jednoduššího než poslat přítele.

versatilka
12. říj 2020

@mimi1004 jen ať je tu dotazů víc, všechno je lepší než covid

jitkaem
12. říj 2020

Ja jsem vyucena kucharka, tak schvalne jestli jsem i dobry gynekolog.... hmmmm

tasimia
12. říj 2020

@versatilka ten dotaz tak nevadí, ale co k tomu říct, nejlepší je udělat si těhotenský test. Já měla kolikrát příznaky jako těhotná a těhotenství to nebylo, každé tělo je jiné.

mimi1004
12. říj 2020

@versatilka Tak to je snad jediný omluvitelný důvod

stastnamatka07
12. říj 2020

@mimi1004 A co jako ? Od toho tady ta stránka je. A pokud se ti to nelíbí, tak tu být nemusíš.

leniczka23
12. říj 2020

Osobně bych spíš, než všechno lepší než Covid řekla, všechno lepší než dohadování..a to.koukam nejde ani u dotazu na kterej nikdo z nás nemuze znát odpověď 🙄
Od čeho ta stránka tady je? Aby jsme vestily z koule?

mimi1004
12. říj 2020

@stastnamatka07 Ty taky ne a nevzpomínám si, že bych se tě na něco ptala.

versatilka
12. říj 2020

@tasimia však to já nezpochybňuji 🙂 jen je lepší tisíckrát blbý dotaz náležící k tomuto webu než pořád covid. Tak mě to nechává klidnou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru