Vyvolávaní MS. Mohla bych být opravdu těhotná?

pavlucha97
23. srp 2021

Dobrý den,
už delší dobu mám problémy s MS, vždy mm zpoždění minimálně 14 dní i déle. Snažíme se s přítelem o miminko a nikdy se mi na ovulačním testu nepovedlo naměřit ovulaci. Cca před 14 dni jsem byla u doktora měla jsem nějaké problémy. Nafouklé břicho neustále, křeče v pod bříšku a tak dále. Dal mi antibiotika a řekl, že buď zánět nebo hormonální nerovnováha by to mohla být. Udělal mi výtěry a že mám dorazit za týden na kontrolu. Vycházelo to na 16/8 to jsem měl dostat i MS. Pak doktor mi řekl, že mám nějaký problém a díky tomu mám i ty obtíže. Panu doktorovi jsem řekla, že mám bych měla dostat MS dnes, ale že si myslím, že budu mít zase zpoždění. Řekla jsem mu o problémech s ovulací. Pan doktor mi udělal ještě jednou ultrazvuk a řekl, že vidí folikul, tak 10 mm veliký a, že mi píchne injekci na vyvolání MS a jestli to do týdne nedostanu, tak jsem těhotná a mám přijít, aby mi řešil nějak jinak než asi tedy dalšími antibiotiky ten problém. Dnes je to 7 den a zatím stále nic. Hrozně mě bolí v kříži, břicho mě pobolívá, ráno mi je na zvracení a nemám moc chutě k jídlu spíš je mi z jídla špatně. Do toho mě začali pobolívat i prsa. Na internetu jsem se dočetla, že MS by měla po injekci dorazit do 10 dnů. Myslíte, že bych mohla být opravdu těhotná ? Moc děkuji za odpovědi

pampeliska1313
23. srp 2021

To Vám nikdo úplně neřekne, hold vydržet. Možná, když Vám lékař řekl, že by to mohlo být těhotenství, vzala jste si to nevědomky do hlavy a tělo se tím řídí. Stejně tak jste se zrovna mohli strefit do ovulace, pokud byla, ale sama píšete, že ne.. nevim jaká je spolehlivost ovulačních testů, mně ovulaci hlídal gynekolog, právě protože jsem ji neměla - mám pcos a musela se “vyvolávat”. Osobně se přikláním spíš, že to bude tou hormonální nerovnováhou, ale kdo ví.🙂 Sama jsem několik let před a při ms zvracela, trpěla nechutenstvím apod apod.🙂

klokanka31
23. srp 2021

@pavlucha97 A co zkusit těhotenský test?

pavlucha97
autor
23. srp 2021

@pampeliska1313 taky se bojím toho, že jsem si to jen nějak vsugerovala.

pavlucha97
autor
23. srp 2021

@klokanka31 Nad ním už jsem také uvažovala, že si koupím po práci. Předtím jsem to chtěla nechat ten týden.

melek5
24. srp 2021

@pavlucha97 ahoj já měla spozdeni asi cca 14dni šla jsem na gyndu a tam mi řekla že mam cystu má děloze říkám že to neni možné že sem nikdy má děloze neměla no nic pichla vyvolacku uběhlo 12 dní a menses nikde jdu na kontrolu a byla jsem už 7 TT a bilo i srdíčko dneska jsem už skoro 20 TT, takže klid každé tělo je jiné buď to vyjde anebo ne ale podle toho co píšeš bych řekla že budes těhotná 🤰 držím palce pak dej vědět jak si dopadla 🍀🍀🍀

pavlucha97
autor
24. srp 2021

@melek5 MS se mi zatím nedostavila je to nějaký 8 den po vyvolávačce. Včera jsem si udělala test bohužel vyšel negativní. Obtíže mi stále přetrvávají. Ve čtvrtek půjdu na kontrolu, tak uvidím co mi řekne. Jen mi vrtá hlavou to jak mi řekl, že vidí Folikul a jestli to po vyvolávačce nedostanu, tak jsem těhotná, ale test mám negativní. Nejhorší je, že člověk na to furt myslí a tím si vůbec nepomáhá.

melek5
24. srp 2021

@pavlucha97 skus na to nemyslet a těhotenský test udělej další týden

taknejakja
24. srp 2021

@pavlucha97 já měla biochemické těhotenství před půl rokem. Měla jsem 2 dny zpoždění (ale to bývalo normální, měl jsem cyklus o 3 dny delší). Byla jsem zrovna objednaná na preventivní prohlídku a něco mi přišlo divné, tak jsem udělala test a byl tam duch a clear blue ukazoval +1-2tt . U doktora nešlo nic vidět, dal mi vyvolávačku s tím, že to dostanu do týdne a 6 den jsem to opravdu dostala. Ale mám kamarádku, která má rozhašený cyklus po HA a na vyvolávačku chodí 2x než zabere a těhotná nikdy nebyla. Zkus test a budeš mít jasno 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru