Špinění 23DC, setkaly jste se s tím?

andrejka1234
20. lis 2013

Holky, setkaly jste se někdy některá se špiněním uprostřed cyklu? Špinění trvalo jen dva dny. Jelikož mám menstruační kalendář jen na internetu a byla jsem v tu dobu bez připojení díky stěhování, myslela jsem si, že už dorazila MS, ale jak jsem pak zjistila - byla jsem teprve 23DC. Ovulaci mívám pravidelně kolem 12 - 15DC, nehorázně mě u ní bolí břicho. Toto bylo jiné - břicho bolelo jak kdyby bylo namožené,nemohla jsem se pořádně ani ohnout. Podotýkám, že antikoncepci neberu již dva roky, praktikujeme s manželem přerušovanou soulož a v tomhle ohledu si dává hodně velký pozor 🙂 Teď jsem 32DC a stále čekám na MS.
Moc díky za jakékoli rady.

karlovac
20. lis 2013

Ahoj já jsem ted spinila od 26-30 a bricho me nebolelo,nic mi nebylo.Cykly mám delsí tak 35-40 a toto nevím co bylo-asi hormonální porucha,ale pred mesícem jsem byla na prevetivní prohlídce i s utrazvukem a vse v porádku.Tak nevím.Špinení bylo intenzity jedna itimka stacila na den. A podle testů tehotná nejsem-také praktikujeme prerusovanou soulož 🙂 U tebe podle delky spinení bych tipla na ovulační spinění které se posunulo,hormonální změny,nebo uhníždování oplozeného vajícka...zkus tehotenský test

sisi137
20. lis 2013

@andrejka1234 ahoj, já špinila 24.d.c., ale jen nepatrně a jednorázově. Břicho mě bolelo jako bych to měla dostat, ale ms už nedorazila 🙂

andrejka1234
autor
20. lis 2013

@karlovac
@sisi137 A do toho jsem chytla asi nějakou jednodenní virozu, bolí mě celej člověk :/

andrejka1234
autor
20. lis 2013

@sisi137 Fakt? No tak jsem to měla i já. Vím jistě, že ovulka byla 13 DC, opravdu to poznám, již dva roky ji mám ve stejný čas a se stejnými příznaky. Toto bylo jiné. Dnes 33DC a MS nikde, ale ještě se mi moc testovat nechce, ať nejsem pak zase zklamaná :/

megy
20. lis 2013

taky se připojuji ke zkušenostem - u prvního těhotenství jsem špinila dva dny týden před očekávanou ms a vyrostl nám Matoušek, tudíž to bylo nidační špinění 🙂

evulinkab
20. lis 2013

Já špinila u obou těhotenství(jakože ješte před vynecháním MS)...Tímhle špinenim jsem vždy brzy pochopila, že je neco jinak a že asi budu v tom..🙂

andrejka1234
autor
21. lis 2013

@megy
@evulinkab Takže myslíte, že je šance? Je fakt - stále čekám - dnes 34DC a krom pálení žáhy a dnešního častého čůrání 😀 stále nic...No udělám si test ale až v neděli, ať nejsem zbytečně zklamaná a už to bude týden po termínu MS..

evulinkab
21. lis 2013

@andrejka1234 A menstruaci míváš pravidelnou?Já třeba mívala pravidelnou jak hodinky, přesně po 28dnech.A nikdy jsem předtím nešpinila, takže když jsem byla poprvé těhotná a i ted podruhé, tak to špinění pro mě byl takový signál, že je neco jinak-že to jindy nemívám.A pak už mi MS proste nedorazila..

Šance jsou, přerušovaný styk není spolehlivá antikoncepce, záleží hodne na partnerovi, jak se dokáže uhlídat, apod..JInak ale psala jsi, že jsi chytla i nejakou jednodenni virozu-to zpoždení a nepravidelnosti v MS mužou být i od toho.Já, když jsem nejak nachlazená nebo neco, tak mi to vždy okamžite rozhodí celý cyklus.Bud to nedostanu a nebo to dostanu mnohem dřív.Držím pesti, at to dopadne jak si přeješ 😉

andrejka1234
autor
21. lis 2013

No já taky za celé dva roky nikdy nešpinila, vše si vedu v kalendáři přesně a pocitvě. MS mám pravidelnou +-30 dní, takže je to pro mě divné, ale stále vyčkávám..dnes mě sem tam píchlo v podbříšku, když jsem se ohnula, tak nevím, zda to brát jako signál nadcházející nebo ne. No a ta viroza byla jen tak šestihodinová, ta byla jen včera, to už bylo zpoždění 3. den.
@evulinkab

andelka
22. lis 2013

@andrejka1234 jestli to opravdu byla 13Dc ovulace,tak podle maximální možné délky luteální fáze ti měla MS přijít nejpozději 30DC..takže podle mě, pokud opravdu to ovu tehdy byla, tak už dneska bys měla mít dálnice. Na začátku těhu se špinit může, protože je všechno víc prokrvené.

andrejka1234
autor
22. lis 2013

@andelka Děkuji moc za radu 🙂 Dnes jsem se ještě i měřila, normálně zvýšenku nemám, dnes 37 na teploměru - je to možné skrz těhotenství nebo blížící se menstruaci? normálně teplotu vůbec neměřím..Švagrová je těhotná a radila mi, ať s testem počkám až do 7. dne po vynechání, že jí se dřív neukázalo, tak vyčkám (pokud to tedy vydržím 😀 ) do neděle.

andelka
22. lis 2013

@andrejka1234 no, ten 7den po vynechání se bere proto, že někdo neví kdy měl ovulku a že může být oproti jinému cyklu posunutá. Ale pokud jsi měla ovu kolem 13DC, tak jsi minimálně 20DPO a takhle dlouhá luteální fáze je nemožná.
Teplota jednorázově změřená pokud jinak neměříš ti moc neřekne,ale obecně kolem té 37 v těhu bývá.

cital
22. lis 2013

Tak já taky začla z ničeho nic špinit....týden před MS (někdy i 10 dní před MS). Dříve jsem špinila jen dva dny před MS. Těhotná jsem nebyla....Řešila jsem to s doktorkou a byla to nedostatečná funkce žlutého tělíska (nedostatek progestronu v těle). Nejdřív jsem měla léčbu s vitamínem E, který na nějakou dobu zabral. Pak jsem přešla na utrogestan a ten pomohl. Tobě držím palce ať to těhotenství je 🙂.

karlovac
23. lis 2013

Špinila jsem od 26-30 MC a dnes znovu tj.38 MC bolesti nemám.Myslíte ze by to mohlo být nedostatečná funkce žlutého telíska? Poradte prosím

karlovac
23. lis 2013

@karlovac Poradíte někdo?