Špinění hned po ovulaci, máte zkušenost?

ovce11
14. črc 2014

ovce11 Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, máte některá zkušenosti se špiněním po ovulaci? Já to teď měla celkově rozházené, během cyklu jsem hodně špinila (červená krev), brala jsem hormony, ty jsem ale po domluvě s lékařem na pár měsíců vysadila. Do ovulace k mému překvapení bylo všechno v úplném pořádku, ale tři dny po ovulaci začalo hnědé špinění, je to tedy docela málo, ale už asi čtvrtý den. Stává se Vám to taky a nebo nejlépe, stalo se Vám to taky a byly jste těhotné? 🙂 Moc díky za vaše zkušenosti.

lena0662
14. črc 2014

stalo se mi to poprvé...byl to takový spíš růžový výtok...a ano, byla jsem těhotná, špinění začalo 3 den po O a trvalo 4 dny

ovce11
autor
14. črc 2014

@lena0662 ja mam spis opravdu hnede spineni, tak uvidime, jak to dopadne, dekuju 🙂

travnule
20. zář 2014

@ovce11 Ahoj, můžu se zeptat, jak to dopadlo, podle tvého profilu to vypadá, že dobře? Mám teď stejný problém patý den po ovu, začala jsem špinit (do menstruace mám ještě týden a půl čas a nikdy předtím se mi to takhle předčasně nestalo, spíš pozděj).
Děkuji

ovce11
autor
20. zář 2014

@travnule Ahoj,opravdu to skoncilo tehotenstvim a zatim vse v poradku. Drzim palce 🙂.

travnule
20. zář 2014

Díky, dost mě to z téhle mojí depky povzbudilo 🙂

travnule
20. zář 2014

@ovce11 A přeji to, aby bylo vše ok a užívala sis těhotenství i miminka. Měj se