Špinění nebo menstruace. Mohla jsem otěhotnět?

kristynapokorna
21. led 2020

Dobrý den chci se zeptat tenhle měsíc sem začla nějak špinit už 15DC ale ms sem měla minuly měsíc o 10 dnů později je tu šance že při tom špinění sem mohla otěhotnět nevim jak to teď brát protože sem jen měla slabou krev na vložce a při utření jinak to mám vždy dva dny silný a pak slabší a teď to trvalo s pauzami asi 9 dnů přišlo mi to divný a taky bez bolestí nebolelo mě břicho ani prsa jako vždyť prostě to bylo jiný ale stalo se mi to poprvé takže nevim.. děkuji za odpovědi

klaudi00
21. led 2020

Dobrý den, já bych asi zašla spíš k lékaři 🤔 a dělala jste si test?

kristynapokorna
autor
21. led 2020

@klaudi00 zatím ne. Měla sem to normálně dostat až teď 18 a zatím nic a jinak v únoru 4

klaudi00
21. led 2020

Udělejte si test 😀 a plánujete mimi?

kristynapokorna
autor
21. led 2020

@klaudi00 ano plánujeme snažíme se noo ale nevim ani kdy mám přesně ovulaci a tak .. když to mám tak rozházený

kristynapokorna
autor
21. led 2020

@klaudi00 jako myslíte že je tady šance že by se mohlo zadařit? Já se toho bojím že tam nic nebude právě 😂🙈

klaudi00
21. led 2020

Já jsem taky právě ve fázi testování už jsem z toho fakt blbá 😀 taky nevím kdy mám ovulaci. Dělala jsem si test a je tam asi duch poslední ms jssm měla 7.1 😀tim padem jsem musela zapadnout hned po ms takze tak 😂 ja vam přeji dve // at vše dopadne jak má ♥️ udelejte zitra rano test a dejte vedet

kristynapokorna
autor
21. led 2020

@klaudi00 dobře děkuji moc 🙈😊 já ovulaci měla mít prý 4 ale když sem začla 6 špinit tak asi nee no

kristynapokorna
autor
24. led 2020

Test sem zatím nedělala ale mám asi dva dny silnější výtok dnes i trochu bílý tak nevim jestli spíš nebyla teď ovulace 🙈 trochu mě bolí i v podbříšku

klaudi00
6. únor 2020

@kristynapokorna tak co? Jak to dopadlo? Dostala jste to toho 4. ? Ja to mela taky dostat 4. A nedostala 😄

kristynapokorna
autor
6. únor 2020

@klaudi00 Ahoj zatím nic počkám ještě pak udělám test

klaudi00
6. únor 2020

Tak drzim palce ♥️

kristynapokorna
autor
6. únor 2020

@klaudi00 děkuji moc