Špinění po ovulaci?

carmenxxxx
20. únor 2016

Ahojte máte nektera zkušenosti s krvácením po ovulaci? Špiním a lehce krvácím už 4 dny, poboliva podbrisek...stalo se mi to poprvé 😒 nejdřív jsem myslela že to bude z nějakého poranění při sexu, když se poctivě snažíme ale to by asi netrvalo tak dlouho... na zahnizďování je jaksi brzy ☹

nikyninasi123
25. únor 2016

ahoj mam ten stejnej problem a zatim jsem se nic nedozvedela tak uz jsi alespon ty neco zjistila? 🙂

monikagurthova
25. únor 2016

Ahoj, dávám vlastní zkušenost. Špinila jsem asi 5-6 den po ovulaci cca 5 dní. Nejdřív jsem myslela, že je to po sexu, ale nakonec z toho bylo mimčo 🙂 Je možné, že jsi měla ovulaci lehce posunutou, já si taky říkala, že je to brzo a nakonec posunutá ovulace. Držím pěsti 🙂

kakia88
13. kvě 2016

Ahoj ,já špiním tak 5 den po ovulaci...ale až do začátku cyklu,takže klidně to bývá i 10dní :( řeším to už tak půl roku s dr...nejdříve to vypadalo ,že má zvýšený prolaktin - to se potvrdilo krevním testem...teď už ho mám v pořádku,ale špinění stále trvá 😠

maruberu
13. kvě 2016

Mě na špinění dr. na gyndě poradil ascorutin. Beru ho 10 dni od 13. dc. A funguje skvěle. ☺