Špinění před menstruací

jge
27. srp 2017

Dobry den,
chtela bych se zeptat, zda nekdo nema zkusenosti se spinenim pred MS.
JIz 9 mesicu spinim pred MS, lisi se to, nekdy 2 dny, nekdy i tyden. Byla jsem na vsech vysetrenich - krev, UTZ, atd a nic nenasli. Chteji nasadit na par tydnu antikoncepci na srovnani, ale to ja nechci.
Chtela bych se zeptat, zda je na to nejaka prirodni latka (bylinka, kapicky) a zda spineni melo vliv na otehotneni.
Dekuji vsem.

saksana
27. srp 2017

Já špinila po porodu vždy už cca týden před menstruací. Chtěli jsme druhé dítě, takže jsem z toho byla nešťastná, že to kvůli tomu nepůjde. Googlila jsem kde co, kvůli početí jsem po čase koupila Nosifol, Macu a vitamín B6. Nakonec jsem šla i k dr., ten mi řekl, že by to špinění nemělo být překážkou. Ale nabral mi krev na vyšetření hormonů. Pro výsledky jsem si šla už těhotná, takže skutečně to špinění vliv nemělo.

galatea_a
27. srp 2017

Zkus brát Ascorutin a pít vodu s citrónem, jez hodně zeleniny, hlavně zelenou listovou část.

marketikk
27. srp 2017

Já měla problém se špiněním kvůli slabým cévkám, prostě na počátku těhu praskaly i třeba při kýchnutí a doktor mi řekl, že místo ascorutinu mám sníst denně dva pomeranče a ejhle, po pár pomerančích (cca 5-6 za týden, po dvou denně bych se asi osypala 😀 ) se to opravdu zlepšilo. Jinak to co píše @galatea_a je taky velmi dobrá rada a snad by to mělo pomoci. 🙂