Špinění před menstruací - nic nepomáhá

verundice
13. čer 2017

Dobrý večer,prosím,máte některá zkušenosti s dlouhodobým špiněním před menstruací? Mám cyklus 28 dni a špinění začíná vždy kolem 20 dne. Už to tak mám cca 3/4 roku. Po Utrogestanu mi bylo neskutečně zle (přesto že jsem zavadela),Duphaston to snad jeste zhoršil (špinění od 17DC),teď mam prvně Gynprodyl a opět přišlo 20DC😔
Už rok se snažíme o druhé mimčo. Otěhotnět sice prý můžu,ale odejde to předčasně se sliznicí při špinění.
Povedlo se některé z Vás i přes to otěhotnět a vydržet? Zabralo Vám na špinění něco jiného než progesteron? Budu ráda za všechny tipy,začínám být zoufalá...diky moc

petule_mizzbee
14. čer 2017

Dobrý den, špinění mezi menstruací mě trápilo tak rok. Nejdříve jsem začala špinit kolem ovulace, no s postupem času jsem to "dopracovala" na čistý týden po menstruaci a pak špinění až do menstruace. Na radu kolegyň jsem začala užívat Femigard a od té doby jako mávnutím kouzelného proutku vše v pořádku ihned od dalšího cyklu! Takže za mě určitě doporučuji, je to čistě přírodní záležitost a opravdu funguje 🙂

gnozka
14. čer 2017

Mela jsem totéž . Hned par dni po ovu jsem spinila a pak hned menzes . Zacala jsem brát Gynprodyl a první mesic s nim se povedlo . Spineni uz nepřišlo . Delali Vam hormonální profil ? Jestli je to opravdu v progesteronu ? Me jeste delali testy na chlamydie a ureoplasmu . Pry tyhle Zanety taky múzou způsobovat Spineni . Naštěstí se u me vyloučilo.

123kuk123
4. črc 2017

Dobrý den, již delší dobu mě trápí dlouhé špinění před menstruací a po MS. Celkově to trvá tak 15 dní a 15 dní je klid- začne to slabým hnědým špiněním, které sílí 1-2 dny silná menstruace a pak zase špinění, už mě štve jak je to dlouho a stále se nedaří☹ Vyšetření u dr. vše v pořádku žádné cysty žádné záněty, hormonální profil vysoký prolaktin takže další vyšetření (ale jestli je to tím nevím), kvůli prolaktinu vyšetření na endokrinologii, zjištěna špatná funkce štítné žlázy nasazen letrox po 3 měsících kontrolní odběry na štítnou žlázu a prolaktin, protože špatně fungující štítná žláza může mít vlil na další hormony v těle. Prolaktin klesl ale stále je vysoký, další vyšetření magnetická resonance, čeká mě teď v červenci. Léky mi nikdo nasadit na snížení prolaktinu nechce až po všech vyšetření, ale jestli špinění je způsobeno prolaktinem nevím, kdyby měl někdo jakoukoliv zkušenost budu moc ráda za každou radu

lazuli35
29. lis 2017

Ahoj, trápí mě to také, 8 dní před tím, než začnu opravdu krvácet (samotné krvácení trvá tak tři dny), jen špiním, někdy více, někdy méně. Po krvácení zas tak den až dva došpiňuji. Je to děsné, protože mě otravuje, jak to trvá celkově dlouho. Snažíme se teď s manželem o mimčo, ale zatím se nedaří (4 měsíce, to ještě není tak dlouho 😉) Posledně když jsem byla u gynekologa mi řekl, že za dva až tři dny praskne folikul a že si myslí, že u mě k ovulaci dochází. Teď jsem si právě myslela, že když špiním tak dlouho, že se třeba zadařilo, ale prd... Pak přišly šílené bolesti a krvácení. Myslíte, že by mi ten Femigard mohl pomoct?

lazuli35
29. lis 2017

@123kuk123 tak už se zadařilo, jak tak koukám 😉 v čem byl tedy problém? Nebo nebyl, když to nakonec dopadlo? 🙂

123kuk123
29. lis 2017

@lazuli35 ano zadarilo se🙂 ale asi těch 9 měsíců to trvalo...doktor mi dělal odběr na hormonální profil a vyšel mi zvýšený prolaktin to je hormon, který brání v ovulaci a produkuje ho nadvesek mozkovy. Poslal me na endokrinologii tam me zjistili stitnou žlazu takže me doktorka nasadila Letrox a že to může mít vliv na ten prolaktin že musíme polecit první stitnou žlazu za 3 měsíce kontrolní odběr prolaktin klesl ale ještě to nebylo ono tak jsem byla poslana na magnetickou rezonanci mozku zda na tom podvesku něco je nebo proč je to vysoké naštěstí tam už jsem nedošla a otehotnela jsem. Ale to spineni nevím z čeho to bylo to jsem měla porad, když jsem otehotnela tak jsem 2 dny spinila pak to ustalo ale MS se nedostavila tak jsem si udělala test a bylo to tam. Pak jsem ještě spinila ale nic hrozného doktor mi dal Utrogestan vše vpořádku ten jsem brala do 12tt pak vysadila jsem nyní 25tt a spineni už žádné nebylo. Ještě chodím k jedné paní na masáž ona je z ukrajiny a má takové zvláštní schopnosti jezdí třeba po břichu a cítí ze třeba na vajecnicich je něco špatně manžel jí říká sarlatanka a moc jí nevěří 😀 ale naordinovala mi takovou přírodní kůru na měsíc me to stálo asi 2000kc vše přírodní preparáty , ale nevím kde to objednává obsahovalo to vse možné na srovnání hormonů, očista organismu atd měla jsem to brát 3 měsíce, ale za 2 měsíce jsem otehotnela. Jako těžko říci co mě ne ale doopravdy pomohlo. Velkou slohovku jsem sice napsala, ale je tam snad vše co jsem dělala než se nám podařilo dojít až k vysnenemu miminku 🙂