Stále nízká děložní sliznice i po hormonech

aniii
8. bře 2010

ahoj snažilky,
mám na Vás prosbu. Mám nízkou děložní sliznici a bohužel mi nezabírají ani hormony, beru Estrofem. Dr. mi dávky zvyšuje, ale sliznice vůbec nereaguje. Jsem zoufalá, nevím jak tělo přimět zareagovat. Piju kontryhel a začala jsem brát Gynex. Přemýšlím také nad akupunkturou, už nevím, čím bych tomu pomohla. Hormony možná zkusím vysadit, když mi stejně nepomáhají.
Máte nebo měla jste některá stejné problémy?
Díky a hezký den A.

1miska
16. kvě 2014

holky taky jsem bojovala s nizkou sliznici, nektere cykly byla jen 4mm - menses slabe hnede zaspinila a nic vic.... pak jsme sli na IVF transfer se delal při 6 mm... neverili jsme ze to klapne ale klaplo.... před tim jsme tri roky zkouseli na sliznici mozne i nemozne - hormony caje vino kontryhel.... takze i s nizkou sliznici je sance 🙂

serenna30
16. kvě 2014

@vrk jé tak drzim pesticky!!! A tukam do stolu at ti to dopadne. Ja jsem HA vysadila v prosinci, v unoru na vyvolavacku, protoze MS neprisla a do toho mi Dr. diagnostikoval PCO. Zkouseli jsme 1 mesic clostyl, ovulka asi byla ale nezadařilo se. Ted uz mam zase za sebou 2 anovulacni cykly. Beru utrogestan, pockam ted na MS a chci se do zari zkusit snazit prirozene jen pomoci bxlinek. Psala jsem do Heliosu a primar Texl mi naosal, ze dle mych priznaku to vidi jednoznacne na IVF :-/

vrk
16. kvě 2014

@serenna30 do heliosu chodim taky. Ale nikam nepospichej, je to hrozna chvilka co jsi vysadila ha...!!! To ja sla do centra az po roce po vysazeni. Ani se nicim neladuj. Telo se po vysazeni ha potrebuje srovnat fakt. Verim, ze ti to brzy klapne. Ja bych s centrem pockala i 2roky;) klidne. Ted uz to vim.

vrk
16. kvě 2014

@1miska jee to je velice povzbudive, gratuluji!! Ja ted po ivf sliznice nejdriv 8den stimulky 5,1mm a po opu uz zas jen 4mm...ale neva, uz me tam znaji, tak jsme et zkusili a kdo vi, treba se na nas taky usmeje stesti ;)

serenna30
16. kvě 2014

@vrk taky myslim🙂 dekuju

vlajka1
16. kvě 2014

@vrk jeste jsem si vzpomnela, na sliznici je super Caj baby Radnicke- kdyz jsem ho pila mela jsem nejvyssi sliznici. Jedina nevyhoda je jeho chut, je desne horky. Komu nepomohl kontryhel, muze zkusit toto. Cetla jsem, ze se doporucuje pit i pred IUI a ET.

vrk
16. kvě 2014

@vlajka1 dekuji, vyzkousim

serenna30
5. čer 2014

@vrk ahoj, HA neberu pul roku. Zatím se dopuju bylinkami, a ve středu jdu k Dr na výsledky horm. Profilu. Tak pak se uvidí co mi navrhne; ale chtěla bych jít na tu průchodnost vejcovodu.

vrk
5. čer 2014

@serenna30 ja se ted taky vratila zpet k bylinkam a zitra jdu na utz po 2ivf...tak jsem zvedava co na to sliznice..

serenna30
5. čer 2014

@vrk a ty uz mas za sebou 2IVF? Co vám zjistili?

serenna30
5. čer 2014

@vrk co jsi brala za bylinky???

vrk
5. čer 2014

@serenna30 mam anovulaci a zrejme PCO. Jinak jsme oba fit. Ted se prcci nechytaji kvuli sliznici, ktera je max 5mm, kdyz dobre

vrk
5. čer 2014

@serenna30 kontryhel, gynex, spirulina, pupalkovy olej ;)

serenna30
5. čer 2014

@vrk a zmírnily bylinky nějaké tvé příznaky PCO, plet, ochlupení, hormony, ? Za jak dlouho?

vrk
5. čer 2014

@serenna30 ? Ted je beru prvni mesic. Ty mas taky PCO? Ja mam plet obvykle v pohode. Ochlupeni nijak extra a hormony nevim. Ale za zkousku to stoji ;). Kazda jsme jina

serenna30
6. čer 2014

@vrk ano, mám PCO, akné v normě, i ochlupení se dá. Jen ta ovulka neni ☹

ivvi
17. čer 2014

@vlajka1 Ahoj, čtu, že doporučuješ na sliznici Čaj báby Radnické 🙂 Jsem si ho nedávno koupila a to fakt síla jak je hořký. Já měla revizi v říjnu 2012 (při porodu přirostlá placenta a po šestinedělí jsem musela na revizi, protože v děloze něco zůstalo), pak jsem kojila až do října 2013 a pořád nemám MS, jen slabé špinění. Důvod - neroste děložní sliznice. Už jsem měla vyvolávačku, pak brala Duphaston, a i Estrofem. Nyní dobírám měsíc hormonální antikoncepce, ale myslím, že taky to nebude mít efekt a další měsíce brát nebudu ☹ Už mě to braní hormonů štve, tak chci zkusit spíš tu přírodní cestu. Kontryhel nepomáhal, tak zkouším ten čaj báby Radnické a mám homeopatika a kapky Guna-fem. Tak uvidím za pár měsíců, jestli to pomůže 🙂 Asi na každého působí něco jiného, tak nevím, co víc zkusit.

hankamisa
22. čer 2014

@ivvi - prosím kde jsi koupila nebo objednala ten čaj baby radnické na sliznici? u nás ho nemůžu sehnat. 😒

musilka
22. čer 2014

@hankamisa vygoogluj si to zrovna jsem ho objednávala na webu otehotnet.cz myslím 😉

ivvi
22. čer 2014

@hankamisa taky ho mám přes net jak píše @musilka 😉

lenejewel89
24. kvě 2016

Holky, sliznice 4mm a víc mi nenaroste, ani po hormonech, náplastech nebo čaji. Transferovat mi tam embryjko můžou, že to záleží na mě, ale že je zde velice malá šance, že se uchytí. Co myslíte vy? Mám šanci? Děkuji za pomoc...

riaa88
7. říj 2019

Ahoj holky, po několika IVF mi doma zůstaly dvě celé nerozbalené balení Estrimaxu + 2 celé platíčka, datum expirace 7/21 a 9/21. Kdyby jste měly některá zájem, tak prodám za 350 Kč, osobní předání Ostrava nebo zašlu poštou. Dále daruju GS Mamavit s hořčíkem 100 tablet, rozbaleno, využila jsem asi jen cca 5 tabletek, datum expirace 7/21. Mějte se hezky 🙂