Tvrdnutí bříška ve 23tt

stassi
2. říj 2017

Ahojky 🙂 Chci se zeptat jestli mužu brát magnesium a hořčík dohromady na tvrdnuti bříška, které mám jen večer, když lezim na zádech ... jestli je to tím ? Preferujete si lehnout raději na bok ? Trvá to par sekund žádná hrůza to není. Ale pro jistotu se chci zeptat na vaše názory 🙂 Děkuji

dominikaromanova
2. říj 2017

@stassi,
tak v první řadě je potřeba říci, že Mg (magnesium) a hořčík je jedno a to samé. Tvrdnutí bříška je celkem normální, nesmí to být moc často, ale jestli máš strach, prober to s gynekologem. Když to uzná za vhodné a potřebné Mg (hořčík) Ti předepíše a určí i dávkování. Lehni si jak je Ti to nejvíce příjemné. 🙂

stassi
autor
2. říj 2017

@dominikaromanova
Super děkuji 🤦🏻‍♀️😁 teď už mám jasno . Každý to píše jinak, tak jsem se teď i pobavila 😊😊 magnesium mám beru 6 tobolek denně . Asi týden užívání. Ale mám tvrdnuti jen večer u TV

iva27
2. říj 2017

@stassi ano,porad se s gynekologem pokud se bojiš brát něco sama.Me třeba tvrdlo už od 13tt,takže jsem bral Magnesium tbl.ve větších dávkách vlastně od začátku do konce..ale s doporučením gynekologa

laamanta
2. říj 2017

Byla jsem hospitalizovaná kvůli zvednutí bříška ve 25.tydnu a ležet na zádech mi víc než nedoporucovali, tak pokud je to v této poloze častější, raději bych to nedrazdila a lehla spis na bok.

stassi
autor
2. říj 2017

@laamanta
Gynekolog mi minuly týden zjistil CS 2 mám totiž mít klidný režim a vyvýšené nohy 🙁 Ale jsem z toho už celá zklamaná pohodlné to není . Prý se mi zkracuje čipek ale žádné jiné záznamy v kartičce nemám jen ten CS2 a nic moc mi k tomu neřekl jen ze mužu i předčasně porodit to mě z ordinace tak vyplašilo, ze jsem půl dne probecela.