Udělala se vám po Clostilbegytu cysta?

123snazivka
8. bře 2016

holky, udělala se vám někdy po clostibegytu cysta? brala jsem ho ted první cyklus celkem 5 dni a ted ke konci cyklu pocituju fakt nezvykle tlaky, píchání, někdy i boleni střídavě na jednom a druhem vaječníku..ovu probehla, tehotensky test negativni,dnes je 28DC takže bych to asi mela dostat..ale to boleni me znepokojuje..k dr.jsem ještě nesla,nechci byt úplně za hypochondra,co se moc pozoruje..nemám teploty,pocity nechutenství,při sexu bez bolesti, žádné nezvykle krvácení..prosim, poradte,nebo popiste své priznaky..moc Děkuji 😉

alja20
8. bře 2016

Ahoj ja som to uzivala asi pol roka ku koncu sa mi urobila mala cysta ale nastastie to menzesom zmizlo tak som nemusela opät pod noz.a po ovulke som zostala tehotna...(snazili sme sa o babo 3roky z toho 2roky som bola na injekciach hormonoch a clostiku,mala som laparku koli mensim vajecnikom kt.mali hruby obal tak mi do nich vypaloval dokino dierky aby vajo mohlo vyjst von =tak mi to laicky dokino vysvetlil=potom takmer 6m clostik a bola som konecne tehu)a jedz veeeeeeela cvikle fakt robi zazraky

rejni
8. bře 2016

Ahoj. Mě se udělala cysta teď druhý cyklus.. První cyklus 1-0-1 folik 16DC 17mm..Dr říkal ovu 18-19DC..a podle bolesti asi fakt byla.. Teď druhý cyklus 16DC už folik 30mm..a to už je prý cysta od 30mm.. Takže máme po ovulaci a snažení tenhle cyklus ☹ a fakt že takové bolesti jak kolem ovu min. cyklus necítím.. Takže jsem měla větší bolesti když ovu proběhla ok než teď když mám cystu..cítím jen sem tam nějaký tlak.. Počkala bych jestli MS dorazí, tlaky píchání od ovu po MS bývají..někdy před MS, někdy z toho může být těhu.. Ať se zadaří // a je vše v pořádku 🙂