Užíváte Clostilbegyt? Kolikátý DC máte ovulaci?

amona
7. kvě 2012

Dneka jsem dobrala 5 denní dávku clostilbegytu, jsem 7 DC a mám bolesti v podbřišku, tak si tak říkám, jestli ovu nebude třeba už tak 9-10 DC...jaké máte zkušenosti?

evelinask
4. kvě 2014

@sykorkaa ahojky. No pobolivani muzeze znamenat, že už ti v bříšku bydli miminko 😉 . Po Clostiku jsi neby na ultrazvuku, jestli ti dozrávají folici a nebo nedělala jsi si ovulacni testy? Nepises, jak dlouhý máš jindy cyklus a jak dlouho ti teď meska mrcha. Tak šup, hezky si kup testik a dej vědět, když budeš mit dve // 😉 .. Držím palečky 😵

sykorkaa
4. kvě 2014

@evelinask nechodim na ultrazvuk,a ovu testy jsou u me zbytecny,protoze mam ranni a odpoledni,takze teplota kolisa..no cyklus sem mela 27 dni, a ted tak 33 dni,takze si myslim ze je na test brzo..a mesicky muzou jeste prijit.

evelinask
4. kvě 2014

@sykorkaa ovulacni testy si můžeš dělat kdykoliv během dne, třeba v jedenáct dopoledne a nijak to nesouvisí s teplotou 😉 . Testovat můžeš od prvního dne, co ti to meska, ale to záleží samozrejme na tobě. 😉 ..klidne počkej třeba týden. .i když ja bych to asi nevydržela, byla bych zvedava. Tak dej pak vědět, jak jsi dopadla 😉

najkyna
5. kvě 2014

@evelinask dnska sem si udelala tehotensky tests a vysel mi negativni je mozny ze sem malo nevim céo si mam myslet vzdyt sme meli porad kazdy den sex melo by se to povest ne je mozny ze sm malo

evelinask
5. kvě 2014

@najkyna Ahoj. Zatím ještě nezoufej. Pokud to nedostaneš, tak je pořád naděje 😉 . Někomu se treba ukáže pozitivní test až po týdnu od vynechání menstruace. Třeba máš ještě málo Hcg, ktere potvrzuje těhotenství, v krvi a v moči. Tak zkus testik třeba ve středu 😉

sykorkaa
5. kvě 2014

Holky muj ranni test

ebro
5. kvě 2014

@sykorkaa Takže už mužem gratulovat 🙂

ebro
5. kvě 2014

@najkyna Jak už jsem jednou psala,to že jste měli sex denně opravdu nezajistí že musíš otěhotnět! Ale třeba jo,ale nespolehala bych na to. Mě vyšel až třetí test a to až 10 dní po vynechání MS.Tak ještě vydrž.

evelinask
5. kvě 2014

@sykorkaa tak to je naaaadhera, moc gratuluji a držím palce, ať je vše v pořádku. 😉

evelinask
5. kvě 2014

@ebro je teď jsem si četla, že čekáš holčičí dvojčátka. Tak to moc gratuluji. Ja brala teď Clostik první cyklus, k tomu Duphaston a taky me napadlo, že by tam pak mohli byt třeba dvě. Ale uprimne, po roce a něco snažení, bych brala raději dvě než žádné...

ebro
5. kvě 2014

@evelinask Jo jo dvojcatka 🙂 Já z toho teda byla nejdřív dva měsíce šílená že dvojčata nechci,ale už jsem ráda. Ale bude to mazec.Mám teda i v rodině dvojčata, tak je možné že na to clostal. neměl vliv,ale je fakt že můj dr. mi rovnou napsal dva prášky denně a hned na poprvé se za dařilo. Předtím jsme taky rok čekali a nic. Tak si taky říkám lepší rovnou dvě z než nic 🙂 Teď je ještě v pořádku donosit .

najkyna
5. kvě 2014

@evelinask no budu doufat ale mam takovy byli vytok ktery nezapacha a porad boleni v podbrisku jenom doufam ze se mi ukazaou vestredu dve carky

evelinask
5. kvě 2014

@ebro no ja mám od začátku taky rovnou 2 tablety Clostiku denne. Jsem měsíc a půl po laparce, tak uvidim ,jestli ted Clostik pomůže. No i pro me je predstava dvojčátek docela šílena, ale určíte Lepsi ,než nemít žádné . Neboj, už si v sedmem měsíci, to už zvládneš. Hezky relaxuj a odpočívej, ať jsou holčičky v pohodě 😉 . A mužu dotaz? Šla jsi na rizikove?

evelinask
5. kvě 2014

@najkyna budu ti moc držet palečky, ať to ve středu dobře dopadne 😉

ebro
5. kvě 2014

@evelinask Děkuji. Hned jak to dr. zjistil tak mě chtěl poslat na rizikové protože pracuji jako kadeřnice, ale já jsem chodila od 2-5 měsíce na půlku hodin a od brezna jsem doma úplně.Už mě to hrozně zmahalo. Teď už musim jen ležet abych nerodila předčasně

najkyna
5. kvě 2014

@evelinask jo diky no tu kontrolni carku sem mela uplne rudou muze to nak souviset trebas asi ne ze

ebro
5. kvě 2014

Ta kontrolní neznaci nic krom toho že je test funkční ☹ Ale určitě to zkus po pár dnech znova. Já si nejdřív delala dva testy od pepina co se dají koupit v Albertu a ani jeden nic a pak jsem si ještě koupila v dmků jiný a ten uuž mi vyšel pozitivní, ale i tak ta druhá čárka byla slabší než kontrolní. Dělala jsem je den před MS,pak týden co jsem to nedostala a až asi 10 den co jsem to nedosta mi vyšel poz.

najkyna
5. kvě 2014

@ebro aha dik no budu doufa ze to edostanu a ze budu mit taky dve carky

evelinask
5. kvě 2014

@ebro asi je lepší byt doma. Takhle aspoň vis, ze dělaš pro sve miminka maximum 😉 . Ja jsem zdravotní sestra a je mi 36, takže se obávám, že v případe těhotenství by mě doktorka taky hnala na rizikove. A jak dlouho jste se snazili o mimi? Povedlo se pak hned u prvního cyklu s Clostikem? To se divim, že tam byli dve mimi a poradne pozitivní test byl až po 10 dnech. Te holčičky drzely v napětí 😉

evelinask
5. kvě 2014

@najkyna jak psala ebra, kontrolní čárka určuje funkčnost testu a slouzi taky pro porovnání, jak silna je objevující se testovací čárka 😉 . Tak doufám, že už ve středu tam budeš mit // 😉 .

ebro
5. kvě 2014

@evelinask Rok jsem nebrala prášky, pak hned první ciklus s CLOS.se to povedlo.Nejdřív jsem chodila na uz kde zjistil dr.že nemám ovulaci.

evelinask
5. kvě 2014

@ebro tak to jsi příklad toho, že Clostík muže zabrat už při prvním cyklu. To jsem ráda. Kazda takhle pozitivní informace mi dodává naději, že se to třeba povede i mě. 😉

ebro
6. kvě 2014

@evelinask Tak ti taky přejí aby to hned zabralo. Ono je všem dobře řadí že na to nemáš smyslem,ale skyž už to př na tak dnouho nám na to holt myslím.

ebro
6. kvě 2014

@ebro teď teprve koukam jak mi tablet upravil text,tak doufám že to vylustis co jsem psala 🙂

evelinask
6. kvě 2014

@ebro jojo, rozluštila jsem to 😀 .. Děkuji za podporu. Je opravdu moc tezke na to nemyslet. První půlrok jsem to neresila, ale teď jsem už nějak zklamana pokaždé, když to zase dostanu. A hlavně jak me kamarádky kolem mě tehotni a rodi a ja pořád nic. No musím doufat 😉 . MS čekám o víkendu, tak se uvidí.

najkyna
7. kvě 2014

@evelinask holky dneska sem si delala test a zas negativni ☹ jja se z tohoh z blzanim je trebas mozny ze semn otehotnela trebas pred par dnama tedka nekdy a nebo si nemam delat nadeje s priteleem mam kazdy den se jednou denne azdy vecer ja uz nevim co delat

ebro
7. kvě 2014

@najkyna Tak to je Škoda. Na každodenní sex bych se nespolehala. Můj dr. říkal a i jsem to četla ze spermie dozrávají po třech dnech a pak zase v tobě můžou ještě dva až tři dny přežít, takže je opravdu nejlepší chodit k dr. Na kontrolní ultrazvuky kdy přesně tvá ovulace je( já ji měla pokaždé jindy, většinou ale 18 DC) a doktor mi přímo řekl který den je ideální, ale i tak to nic nezaruci. Prostě někdy se to povede a někdy ne, tak nezoufej a té se za měsíc že to může vyjít 🙂 Nějak jsem nepostrehla jam dlouho se snažíte a kolikaty ciklus máš clostil..?

najkyna
7. kvě 2014

@ebro no snazime se asi rok a clostik sem mela poprve a polsdni mensruaci sem mela 13dubna a tedka cekam menstruaci 12kvetna tak kdy asi bych mohla mit ovulaci rika sem ze ovulace je 14dni pred menstruaci ja sem blba stech vypoctu mohla bys mi asi tak rict kdy bude ovulce nebo uz byla

evelinask
7. kvě 2014

@najkyna ahojky, tak to mi je moc lito, ze je zase negativní. Jsme na tom podobne. Taky se snažíme před rok a Clostik jsem brala teď prvne. Dokonce i menstruaci mam dostat někdy 11-12 května. Ja měla ovulaci přes víkend 25-26.4 , dělala jsem si ovulacni testy. Zatím jsem si těhotenský nedělala, počkám az po tomhle víkendu, kdyby náhodou menstruace nepřišla.kdyztak se taky zkus testnout az pi víkendu, to by už melo byt vidět, jestli jo, nebo ne. Budu držet palce. Jinak mi dle instrukcí taky sexujem asi obden, ale každý to ma nastavene jinak 😉..znam holky co sexuji denne i několik krat a mimi se jim povedlo bez problémů 😉

najkyna
8. kvě 2014

@evelinask i ja to cekam tal 11-12kvetna třak sme natom uplne stejne tak ti drzim plaecky ja pockam do pondelka jestli to nepridu tak to skusim na druhy den mi se taky prave snazime a ja si myslim ze kdyz sexujem kazdy den tak natom nnei zadny vliv aby se mimi nepodarilo nebo kazdy je jiny vis jakdrzim placecky at to mas pozitivni a ja taky 😉