Vysazení antikoncepce a Gynex. Pomohl někomu?

lolidolly
3. srp 2021

Ahoj,

dost silne uvažuji, ze přestanu brát antinu, ale mám před sebou ještě asi půlku platicka, musí se dobrat?
Já mám strašný nervy…jsem zla, podrazdena a celkove i fyzicky mi není dobre. Už toho mám dost, každý měsíc je jiný. Přesně kvůli těmto problémům, které jsem měla v rámci premenstruacniho symptomu sem začala antinu brát…aby to přestalo. Poslední dobou je to ale snad ještě horší :(. Už se toho chci zbavit.
Zároveň se bojím co nastane. Znovu pms a k tomu většinou ještě kvasinkove infekce. Pomohl z vás někomu gynex? Nebo třeba něco jiného ? Děkuji

littlebee124
3. srp 2021

@lolidolly Antikoncepci bys měla dobrat až do konce 🙂 jinak Gynex sem začala kapat, když sem byla asi 28dc a porad jen lehké spineni, začala sem kapat a do 5 dnů to dostala 🙏🏻

michaelarousova
3. srp 2021

@lolidolly ja kvuli pns zacla gynex brat a prvni dva mesice mi prislo ze je ti lepsi ale pak se to zhorsilo a jestw me to rozhazelo cyklus…u me spis pomohl drmek ..ale to se musi zkusit,kazdemu pomuze neco jineho

ivivi
4. srp 2021

Určitě dober platíčko celé a další už nezačínej. Já brala Gynex několik měsíců. Začala jsem brát kvůli nastartování cyklu po vysazení, chceme miminko. První cyklus jsem měla 123 dní. Gynex jsem začala brát v průběhu tohoto cyklu. To mi pomohl. Další cyklus 42 dní, to taky pomohl dle mě. Ale pak se to začalo brutálně zhoršovat. MS nepřicházela, zhoršilo se akné (bolelo), byla jsem nafouklá (jak ve 4.měsíci), občas špinění, podrážděná, náladová... Prostě nazabití. Takže jsem vysadila a přešla na Drmek. Do 14 dní přišla MS. Teď beru drmek, tak uvidím. Ale cítím se rozhodně líp jak s Gynexem. Ale musíš vyzkoušet. Mně gynex doporučila gynekoložka, že má s ním dobré zkušenosti. Že hodně pacientkám pomohl.