Z bradavky mi vytéká bílá tekutina, máte zkušenost?

krissstyna
22. pro 2015

Ahoj holky, nenašla jsem žádné podobné téma, tak zakladam noviu diskuzi. Už tak přes 14 dni mi při dotyku či zmacknuti bradavky vytečně bílá nebo průhledná tekutina, a celkově bradavky jakozer pálí. Na gynde mi doktor řekl, ať to neřeším, ale nezdá se mi to moc normální.. Nemá nějaká z vás s tím zkušenost?

misula29
22. pro 2015

@krissstyna může se jednat o zvýšení prolaktinu což samozřejmě řešit nemusím pokud nechceš otěhotnět

krissstyna
autor
22. pro 2015

Právě že chci, ale pořád se nedaří, doktor to ale ví že se snažíme a malý a nic neříkal?? Je pravda že tam byl záskok, ale zmiňovala jsem to.

luciebx
22. pro 2015

ja to mam to same.. zvyseny krapet prolaktyn mela sem to I rok pred prvnim tehu... dle dr zadny problem.. I kdyz se ted snazime 3 roky a furt nic.. dle dr je to v poho... tak nevim

kytka12
22. pro 2015

Zvýšený prolaktin je veliký problém, protože tělu vydává signál, že už je těhotné, ačkoliv není. To znamená, že při zvýšeném prolaktinu nemůže dojít k otěhotnění. Doporučuji konzultaci s jiným lékařem nebo návštěvu Centra asistované reprodukce, tam vám vysvětlí kde je problém.

krissstyna
autor
22. pro 2015

Vyzkouším spíš jiného doktora, snad to teda bude ok.