Zánět čípku. Stalo se to někomu?

ruzenka456
20. dub 2021

Ahojky holky, včera jsem byla u svého gynekologa. Měla jsem problémy s krvácením po sexu a bolelo mě po sexu břicho. Pak doktor mě vyšetřil, verdikt zněl: zánět na močovém měchýři, zánět na děložním cipku s tím, že z čípku vzal stery a poslal na kontrolu. Říkal, že by to mohl být i začátek rakoviny děložního čípku. A našel mi na ultrazvuku cystu za dělohou velkou asi 5 cm. Pak doktor mi napsal 4 druhy léků (čípky - mám brát na noc, antibiotika - zapíjet mlékem, vitamínové injekce - kvůli té cystě, a ještě jedny prášky).
Po dotazu, zda by mi mohl napsat neschopnost, protože chodím do práce jen na noční mi bylo odpovězeno, že do ní nemá co napsat. Stalo se vám to už někomu? Má s tím někdo zkušenost?

amazonkajanik
20. dub 2021

@ruzenka456 no,jestli máte potíže jen po sexu, s kterým máte teď stejně útrum, tak opravdu nemá na co neschopenku vypsat. Leda,že byste dělala venku a hrozilo by vystavení se slunci,během užívání atb.

jijulka
20. dub 2021

tak zánět čípku neni duvod k pracovní neschopnosti, teda pokud nepracujes jako sexuální společnice 😀

amazonkajanik
20. dub 2021

@jijulka 🤣👍se toho taky nebojíte ...

maaaadlaaaaa
20. dub 2021

@jijulka 🤣