Záněty močáku. Máte zkušenosti? Co Vám pomohlo?

martinakokyova
13. lis 2019

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat jestli někdo trpěl pořád na záněty močáku? A co vás vyléčilo nebo co na to nejlíp pomáhá? Trpím na to strašně :( každej měsíc nebo každý 2 měsíce prosím poraďte mi někdo... byla jsem na urologii tak před rokem asi cefkovanou moč jsem měla v pořádku nic mi nenašli čim by furt ovlivňoval ten zánět... teď mám zase zánět močáku čuram moč s krvi a zítra mám jit zas k urologovy.. máte někdo zkušenost? Prosim pište

aselluska
13. lis 2019

Měla jsem několik let problémy. Teď už dlouho nic naštěstí. Pomáhalo mi preventivně jíst brusinky z lékárny. Záda a nohy v teple. A především hodně ale hodně pít a pořád se hlídat. Mě byly zjištěny chornické záněty. Stačí abych jeden den málo pila a už mě to bude večer řezat, ale protože se pořád prolívám, nemám problém. Taky si myslím, že z velké většiny to ovlivnil bývalý partner. Začalo to ve vztahu s ním a skončilo bez něj :D zjistila jsem, že rád honí sukně, a ne málo. Takže kdo ví jak to bylo a co mi neustále předával za bacil ...

terka80
13. lis 2019

@martinakokyova ja na to trpim au uz roky a ted co se snazime o druhe a ja se snazila lezet celou noc po styku a nesla hned curat tak zanet prisel opet.ted po hodine vstavam vycuram se utru antiseptickymi ubrousky na intimni oblast no a vidim ze je to lepsi.me pomahaji jen silna atb a pak brusinky susene kazdy den hrst a myju se intimnim mydlem.

nukyna
13. lis 2019

Můžu doporučit blokurima uro+. Je to na dlouhodobý užívání a pomáhá to. A samozřejmě hodně pít aspoň 2,5 l denně.

terezb98
13. lis 2019

Mně vždycky pomohl urologický čaj aspoň 3x i 4x za den. Pak také být v teple a pořádně ledviny propláchnout.. No nicméně jednou to bylo až na hospitalizaci v nemocnici a antibiotika, klid na lůžku. Tak snad ti aspoň něco z toho pomůže.

klea81
13. lis 2019

Pokud sexuálně žiješ může to být alergie na sperma nebo drazdiva poloha při sexu. Jinak brusinky nebo lichorerisnice.

pajinka333
14. lis 2019

@martinakokyova tibetská houba 😊 nikdy už se mi záněty nevrátily 😉 také jsem lítala po dr, cefkovani apd.

kajinka23
20. lis 2019

Ahoj taky sem strasne trpela pomohl mi az nas vyborny vyhlaseny urolog v Jablonci n.N. Dr. Drabek dal mi prasky uroinfekt na den i noc 30 dni cca 800lc lehka atb na 2 mesice a jeste posilujici prasky urovac nebo tak nejak. Dal mi pomohlo a i co radim kamoskam a funguje to zjistila sem ze mi to delalo taky spodni pradlo hlavne tanga takze nosim uz jen kalhotky a opravdu hygienu ted dodrzuji maximalne furt intim ubrousky. Porad musim pit. Nedelali mi dobre nektere sexualni polohy ale pouze jen s jednim partnerem s jinym to pak bylo vse ok. Kdyz me chytl mocak a podle dr sem mela vysledky ok vzdy sem do sebe nalila 2/3l mocopudneho caje nejednou a proste ikdyz sem brecela svijela se nesla sem curat treba az po 3h sem sla nikdy nesmis ze sebe tlacit a nesmis nikdy docurat to je nejhorsi co muzes udelat takhle opakovat porad. Jeste kdyz uz sem chtel skocit z mostu bolesti pomaha jedna vec curat ve sprse s varici vodou to mi ulevilo vzdy je to hnus ale ta bolest byla strasna. Snad neco pomuze ale kamoskam hodne pomohlo