Zbytky placenty po porodu. Mohlo to odejít s ms?

katka_nedo
2. říj 2019

Ahoj maminky,po porodu mi po sestinedeli doktor objevil maly zbytek placenty.Dal mi nejake prasky na vypuzeni atd.Po necelych 14dnech jsem dostala ms.Je mozne a pravdepodobne,ze mi to s tim mohlo odejit a nebudu se tak muset zucastnit toho cisteni v nemocnici?Ja jestli se tomu nekomu stalo a ta ms mu pomohla k vypuzeni.Dekuji

patmouse
2. říj 2019

@katka_nedo Ja mela podle ultrazvuku taky nejaky zbytecek v dloze,nicmene dr. pockal,az dostanu prvni ms,ze se pak uvidi. Zbytecek jsem tam mela stale,tak jsem byla na hysteroskopii,aby videli,co to tedy je a zjistilo se,ze je to jen zesilena delozni stena,takze vse ok.

katka_nedo
autor
2. říj 2019

@patmouse achjo.Takze me to stejne ceka

patmouse
2. říj 2019

@katka_nedo Treba ne. Treba to opravdu byl kousek placenty a odeslo to. Na kontrolnim utz jsi zatim nebyla?

nik1
2. říj 2019

Já byla po šestinedělí na kontrole a doktorka na už z taky viděla nějaký zbytky. Dala mi injekci na dočištění, ale nic neodešlo, ale na kontrolnim utz to bylo ok. Prý se to vstřebalo. Taky mi hrozila zákrokem a dobrý. Ať ti to taky dobře dopadne.

katka_nedo
autor
2. říj 2019

@patmouse Mela jsem jit zitra,ale v nedeli jsem dostala mesicky a v pondeli mi sestra rekla,ze to odlozime na dalsime tyden,az ms skonci

lenickakl
2. říj 2019

já šla znova na vejškrab čtyři týdny po porodu