Zelená stolice u kojence

corakinik
12. čer 2017

Ahoj holky mate nekdo zkusenosti s podobnou stolici? Takovou ji prcek ma od prvniho tydne a to jsem jeste kojila a dokrmovala um. Nyni davam jen um. Taky trpi na prdiky a na boleni briska, stolici ma obden. Nepomahalo nam nic ani espumisan ani biogaia, nasaze, cviceni, zmena um atd... Uz je mu 5 m a moc se to nezlepsilo...

zuzkaborakova
12. čer 2017

Zkusenost nemam,ale z vypraveni me napada alergie na bilkovinu kravskeho mleka.Zkusila bych vymenit UM...bud za nejake HA nebo Nutrilon allergy care😉

arwen_arina
12. čer 2017

Ja bych zkusila jine UM.

kacireksro
12. čer 2017

me moje doktorka rikala,ze pry zelena stolice je docela bezna pri UM,ze si toho nemam moc vsimat.pokud je jinak ok.

eli_luc
12. čer 2017

Pokud má stále bolení bříška uvažovala bych o změně UM, dobré zkušenosti jsou s Hipp bio combiotic... dcera měla podobnou stolici a problémy, ale pak se objevily žilky krve a vyměnila jsem mléko za Alergy care a všechno ustalo.. takže u nás alergie

corakinik
autor
12. čer 2017

Dekuji za rady 🙂 nase doktorka mi rekla to same s tou zelenou stolici, tak nevim. Zacinali jsme sunarem a ted jsme na Hipp bio combiotik a vypada to jako na ty fotce a to jsem jeste zapomela zminit, ze mi hodne ublinkava, na druhoz stranu zase pekne pribira... Zkusim jeste doktorku. Clovek uz si pripada jak exot.

kacireksro
12. čer 2017

@corakinik tak vyzkousejte nejaka mleka s oznacenim HA.treba se to zlepsi.me uz takhle mala kadi snad 5 mesicu.uz mi to ani nepripada divny.taky jsem se po tom pidila,me rekla doktorka ze je to nejakou oxidaci ve strevech.tak nevim

corakinik
autor
12. čer 2017

@kacireksro a vy jste take zkousela HA mleko? Myslim jako prejit z normalniho na HA?

kacireksro
12. čer 2017

@corakinik nezkouseli,my jsme zase bojovali ze zacpou,a mala musi mi mliko nutrilon pro expert comfort jinak nekadi.ale kdyz mimco ublinkava,davaji vetsinou HA mleka,ja osobne vyzkousene nemam.ono to chce vyzkouset,kazdymu sedi neco jineho.taky mame doma krabice nedopitych mlik,jak jsme porad menily a zkousely.

jackulina
21. kvě 2020

ahojky mám taky problém malá má tři týdny první týden dobrý ale druhý už nazelenalá stolice pak se to lepšilo trošku byla už žlutozelená a dnes Dr nám doporučila dávat TASECTAN DUO dala jsem ji už dvakrát a má opět zelenou stolici už si nevím rady myslíte že to může být infekce dnes ji dělala i výtěr tak doufám že zítra budou výsledky díky za názory 😏