Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Změny na čípku. Jak si pomoci?

kuliocko2
14. lis 2019

Ahojte holky,

doktor mi zjistil změny na čípku a čekám na další testy někdy v lednu. Kamarádka mi říkala, že to celé dost souvisí s imunitou a může se to zlepšit nebo úplně vymizet. Nemáte některá prosím radu nebo tip na nějaké prášky nebo gely, které by mi mohly pomoct? Mám z toho vážne strach. Děti ještě nemám, tak nevím, jrstli by těhotenství případně mohlo pomoct.

Děkuji moc za všechny rady 🙂

T.

balogis
14. lis 2019

A jaké změny?mě nejprve Dr jen sledovala a nakonec poslala na konizaci,tehdy sem měla jen dceru.po konizaci sem v pohodě otěhotněla znova,narodil se syn,no teď sem těhotná potřetí 🙃bude to dobré 😊

knobloska
14. lis 2019

@kuliocko2 mám zkušenosti. Jednou mi vyšla cytologie na 3, i když jsem vždy měla jedničku. Na doporučení sestřičky jsem užívala Wobenzym a po 3 měsících jsem opět měla jedničku. Teď jsem byla na operaci křečových žil a zase jsem ho užívala a opět super. Bez otoků, velké podlitiny zmizely velmi rychle. Te´d se dělá Phlobenzym, je více koncentrovaný a nemusí se ho jíst tolik ( jedla jsem jich 6 denně ). Opravdu s čistým svědomím doporučuji.

knobloska
14. lis 2019

@kuliocko2 ještě bych v lednu doporučila udělat cytologii LBC. Také si ji platím.

petranaty
14. lis 2019

@kuliocko2 ahojky , mě vyšla špatná cytologie a hned potom jsem zjistila ,že jsem těhotná . Dr mě poslal do nemocnice na COP a tam mi vzala Dr kousek čípku a něco se jí tam nelíbilo ,takže mám onkologický dohled . Na těhotenství to vliv nemá pokud to doktor zachytil včas . Zvážila bych taky kontrolu partnera a následné očkování ale to záleží ,jaký máte přesný nález . Mě budou sledovat a bylo mi řečeno že po porodu může problém vymizet .

petulejan
14. lis 2019

Já mám v plánu začít brát Indonal,ale ještě kojim,tak nemůžu. Ale chlap to brát může,preventivně. I oni jsou prenašeči. Mám po konizaci před dvěma roky a pořád nejsou výsledky čisté. A hlavně nekouřit,to je na čípek nejhorší.

lu_ta
14. lis 2019

Mně doktor doporučil hlivu ustricnou a je fakt, že mám od té doby nález dobrý

klea81
14. lis 2019

Nález může být po opakování opět v pohodě, osobní zkušenost.

Sem začni psát odpověď...

Odešli