• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chybi ockovaci latka v CR!

1. června 2009 
Ahoj j.a.n.u.s, ano slyšela jsem, to je paráda!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Otazka: Neni uz pozde na ockovani proti klistove encefalitide???
21. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus - já bych řekla, že jo, to je nejlepší očkovat v zimě :unamused:
21. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Janus,my jsme byli minuly tyden na klištata očkovat a neni pozdě,očkuje se cely rok,druhou vakcinu dostanete za měsic a ta je už učiinna,takže jak pujdete ted tak přišti měsic už budete chraněni,a je i rychlejší forma když se očkuje v letě a naočkujou to během 14dnu
21. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, proti klíšťatům jsem taky chtěla malýho naočkovat (byl mu 1 rok) a nebylo mi to od Dr. doporučeno, je to vhodný až pro děti od 3 let, dříve to hůř snáší. Dočetla jsem se to i z jiných zdrojů. Utěhle malých dětí prý ani takové riziko nehrozí a i kdyby se nakazil, tak má nemoc mírnější průběh než u dospělého. Je to ale jen malé %.
22. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bady diky....me se taky zda, ze to je zbytecna zatez.... :frowning2: ....chodime do prirody, takze bych fakt dala , ale az pristi rok..... :wink:
22. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janus, to je fajn s tím Priorixem :wink: Právě jsem chtěla napsat, že u nás už je taky k sehnání, kupovala jsem ho včera kamarádce, tak to vypadá, že momentálně je asi k dostání všude.
My jsme nakonec i tak dali včera Trivivac, no snad to bude o.k.

Nad klíšťatama jsem taky přemýšlela, no tak až případně příští rok. Ještě jsem uvažovala o žloutence. Dávaly jste někdo?
Já jsem ohledně očkování taková rozpolcená. Nejradši bych dala všechno :grinning: , abych měla klid na duši, jenže ta zátěž je opravdu velká, tak zatím jsme daly jen ty klasické povinné :unamused: Je to ale děsná skoro až psychická masáž kolem toho - Prevenar, meningokok, žloutenka, klíšťata a kdo ví co ještě...... :frowning2:
22. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petka, my sme davali zloutenku-min. rok v listopadu-jak byla ta epidemie-u mm v praci jich bylo vic nemocnych, tak pro jistotu jsme dali zaock. aj malou. Klistata nedavam zatim...
22. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik, díky. No teď jsme měli ten Trivivac, na 1,5 r. prý je další dávka hexy, tak se pak zeptám a asi bych ji taky někdy potom dala. To je rozhodování toto :confounded:
22. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka - my jsme dávali žloutenku loni v červenci, když byl Ádě rok a před týdnem měla druhou dávku. Jinak z nepovinných nic, časem budu uvažovat asi o encefalitidě, ale to tak nejdřív až začne chodit do školky :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme měli jít na druhou dávku spalniček,ale doktorka volala ,ať nechodíme,že opět není v celém státě :confused:
1. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek