• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste rozhodli očkování čtyřkombinací na 15.měsících?

7. ledna 2014 
Kamarádky dcera po zaočkováni Priorixem hnusné afty v puse,samý vřídek!Horečky,průjem,zvracení! Pořád budeme slepí k negativům očkování?!
27. kvě 2009 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli naockovani Priorixem dneska, mudr nam rekla, ze reakce se muze a nemusi dostavit, a ze zatim co Priorix ockuje se ona sama jeste s zadnou negativni reakci nesetkala. Tak doufam, ze nebudem prvni. Jinak reakci jsme nemeli ani u prvniho ditete a to jeste nebyl ten Priorix, ale jen obyc ockovani. Tak uvidime.
27. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli v úterý na druhé vakcíně (poslední-uf)Tetra Priorix a uvidím co cca.7den.U té první jsme 7.den měli lehké teploty tak cca.2dny,pak rýma,kašel a průdušky,,,,,prý jsme měli podle mudr.dost oslabenou imunitu,tak snad se to nebude opakovat.Nemohli jsme se kašle zbavit,děs. :slight_smile: Kdybych se rozhodovala znovu,tak klidně dám vakcínu hrazenou státem.Průběh může být stejný,každý dítě je fakt jiný a i když si zaplatíme za lepší vakcínu,tak nikdo nezaručí,že žádné projevy nebudou. :confounded:
27. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc jsem četla, že obecně byl Trivivac lépe snášen. Jenže se už nevyrábí, tak už nemáme na výběr, co?
27. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli na Priorixu minulé úterý a od pátku má rýmu a kašel.A nelepší se to.Ale žádné horečky,žádná vyrážka a náladu má výbornou.tak to snad bude dobré :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - naše dcera měla před 13-ti dny priorix a o víkendu jsme objevili v tříslech zduřelé uzlinky, dr. nám dělala krevní obraz, říkala, že má všechno OK, prý je to k tomu očkování. nemáte někdo zkušenost?
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
martas123, u prvniho ditete jsme po nejakem ockovani zdurele uzliny v trislech meli, jen si bohuzel nevzpomenu co to bylo za ockovani a behem nekolika dnu to samo zmizelo, takze jsme to vubec neresili.
28. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
martas123: ano patří to k tomu očkování, samo to odezní, také jsem byla poučena naší Dr., my jsme byli bez zduřelích uzlin a vypadá to pořád že jsme bez reakce, akorát na ručce se nám udělal jeden červený pupínek ale možná jsme chytli neštovice od bratránka ...
28. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dnes 9. den po očko priorixem a teplotka asi 38,2 uvidime zitra
28. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím říct, že mě tohle očkování docela děsí :frowning2: ...my ho stále odkládáme. jsem rozhodnutá pro priorix, ale koukám, že dost z vás mělo reakce hlavně v oblasti uzlin, tak se ještě o tom s mudr poradím. vzhledem k tomu, že šílím i z nudle, tak už se vidím, jak při teplotě nebudu zase ani spát...zatím neznám co je reakce na očkování, všechny předešlé se obešly bez nich.
28. kvě 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsme 10. den po očkování a pořád bez reakce, jsem za to ráda a doufám že to moje dítko bude i nadále zdravé jak doteď, klop, klop :wink:
29. kvě 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.vavra - Trivivac se už nevyrábí, takže nejspíš nebudeš mít na výběr a budeš muset nechat naočkovat Priorix. Ledaže by měla doktorka staré zásoby.
29. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. den porad mame pres 38...druhý den, tak snad to prejde...
29. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka:to je zatím v pohodě :wink: .Ještě tak cca.2dny a budete po teplotách...pak jestli nebudete mít další příznaky,tak jste za vodou :wink:
29. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, davam tomu max. vikend, štve mě, ež letíme v e čtvrtek do řecka a já nevím, jak na tom bude a jestli je to reakce, nebo něco jinýho, nebo co....
29. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramburka, tak to jste celkem riskovali, měli jste to radši odložit až po návratu... Držím palce, aby se to zlepšilo a dovolenou jste si užili.
29. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jo, uz to ted vim taky, nidky zadne reakce nemela, Dr. jsem to rikala a nebyla proti...ach jo. :pensive:
29. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jeste dotaz muze byt priznakem rudy flek asi 1 cm na horním patře, ale přitom dásně nic?
29. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano už to vím, byly jsme na pohotovosti, jsou to petechie, muze se po očko objevit, takhle dříve začínaly spalničky, to jen pro info pro vás.
30. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my sme dali tetru, po očkovaní komplikácie žiadne...aspoň si nespomínam
30. kvě 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych řekla pravdu z tohoto očkování jsem měla strach.Rozhodli jsme se pro Priorix Tetra a dnes jsme 11.den po očkování a ťukám,že zatím reakce žádná,doufám,že už to bude o.k.
Držím palce všem,kteří reakci měli,ať jsou brzy v pořádku :dizzy_face: :wink:
31. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my nakonec měli reakci 3 dny, ošklivou, teploty, ale dnes už jen 37,1 takže snad konec.
31. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnes 13. den po zaočkování Priorixem a teď můžu na 100% potvrdit že jsme byli BEZ REAKCE, pouze pár půpínku na krku ale to se mohlo vyhodit i z horka jak se potil (potí se hodně) a podrážděná nálada, ale jdou nám stoličky takže tak ... :wink:
1. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eppik.m.:a myslíš,že tedy 13.den je už konec a nemůžou se projevit nějaké projevy po očkování?!Já nevím,jak dlouho čekat a vyčkávat a kdy jakoby ukončit mé čekání :sweat_smile: co kdyby!!?.Jsme dnes 7.den po očkování(tj.2dávka----1.dávka jsme měli dost hrozné projevy.....)a zatím jen osipání na zádíčkách a podrážděnost,nervozita..... :frowning2:
1. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,my sme sa s dr.dohodli,ze bude ockovany az 20mesiacoch,schvalila na m to :wink: .Uvidime,ci ju este ukecame,mne sa zda ze je to prilis skoro a tie reakcie....
1. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jandalinka: byla jsem poučena že když se něco objevý tak cca za týden, zítra tomu bude 14 dnů :wink: a jsme docela v poho tak si nemyslím že by to přišlo za delší dobu ...
hiha: nechápu proč tedy to všude píchají v 15 m?!
1. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska jsme 11 den po Priorixu a naprosto bez reakce. Žádna rýma, kašel ani teplota, a ani blbá nálada. Tak doufám, že se už reakce nedostaví. To už by neměla ne? Nicméně ostatním přeji stejný průběh jako byl u nás :wink:
7. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik,super!!!!
9. čer 2009 v 07:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak my dávaly Priorix a naštěstí naprosto bez reakce,docela jsem se toho bála,protože na první 2 hexy reakce byla :unamused:
9. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Dnes je tomu 14.den po očkování druhé dávky Priorix Tetra a kupodivu,jak jsem se tolik obávala,tak skoro bez reakce.Jen podrážděnost, :rolling_eyes: pár pupínků na tělíčku a hotovo.Jsem příjemně překvapena :wink: :sweat_smile: Přeji ostatní to samé..... :wink: tedy bez té podrážděné nálady :wink:
9. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek