• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou jste měli reakci na první hexavakcínu?

5. května 2016 
první den byl protivnej, ale jinak žádné reakce :slight_smile:
4. pro 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak 1. hexa nic, 2hexa - horečky 39 - 2 den :(
24. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vedlejsi ucinky co se muzou ocekavat jsou vypsane v pribalovem letaku vyrobce. To je ten co doktori nikdy nectou a rodice o nem nevedi.
8. led 2016 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvni zadna a u druhe teploty. U prvni jsem dala homeopetika u druhe ne. Treti zatim nemame ale urcite dam homeopatika
8. led 2016 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn byl očkovaný ve věku 6 měsíců a jeden týden první dávkou Infanrix hexa ( v té době plně kojený ). Změna chování žádná, zvýšená teplota. Další přeočkování má být v jeho 8 měsících.
5. kvě 2016 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoro nic, hexa byla zaroven se synflorixem, zbytek dne prospala, uplne poprve mela trosku teplotu ale to bylo asi tim placem z injekci, protoze po uklidneni uz klesla. Uz ma vsechny za sebou a pohoda, doktorka me se vsim obeznamila co muze nastat a co delat
5. kvě 2016 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukám, že některé maminky ani neví, co jim doktorka dá že @horakovatereza. Hexa, synflorix a prevenar to asi nebylo. Spíš rotaviry, hexa a prevenar(popř. synflorix). Urazila bych ruce doktorce, která tyhle tři věci dokáže dát najednou a ještě určitě v 9 týdnech. Nejsem proti povinnému očkování, naopak, ale až po ukončeném 3, měsíci a to jen, pokud bude mít malá alespoň 6 kilo. Oba starší mám očkované jen povinnými vakcínami a vše proběhlo bez problému, reakce nikdy žádná. Jen starší po přeočkování tetanovkou měl jeden den teplotu a bolení hlavy, ale to už mu bylo tuším 10.
5. kvě 2016 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek