icon

Kterou vakcínou se letos očkuje? Infanrix Hexa?

avatar
optimistic
3. říj 2022

Náš lékař letos očkuje pouze vakcínou Infanrix Hexa. Máte to také tak?

avatar
palja
3. říj 2022

@optimistic všechny 3 vakcíny by měly být očkovány stejnou vakcínou. Malá dcera (10 měsíců) je taky očkovaná infarix hexa a starší dcera (4 roky) měla Hexacimu. Ale podle čeho se řídí nevím.

avatar
optimistic
autor
3. říj 2022

@palja a míchala tu infanrix hexu sestra pred vami?

avatar
palja
3. říj 2022

@optimistic ano, až jsem řekla že je zdravá, tak teprve začala chystat.
Ale tu Hexacimu měli v ledničce taky. Když měla dostat malá druhou dávku tak byl zrovna výpadek, tak očkována nebyla. Dr řekla že má jen Hexacimu ale tu že by jí nedávala, protože by se měly všechny 3 dávky dát jedna vakcína, aby to mělo účinnost.
Jinak nevím proč najednou dávají ten infarix , je to i pro nedonosene děti a to malá není. Tak buď je to nějaká šetrnější vakcína nebo to mají tak nasmlouvane s pojišťovnou 🤷‍♀️

avatar
dashyyy
4. říj 2022

Naše dr očkuje i hexacimou, na moji žádost nastudovala a objednala i pediacel
@palja vakcíny by měly být stejné, ale nemusí.. já mám jedno dítě rozočkovaný hexou a booster má pediacel+žloutenku právě kvůli špatné, spíš žádné účinnosti hexy

avatar
pipi_puncocha
4. říj 2022

Tříletý syn má Hexacimu a teď miminko dneska první dávku Infanrix.

avatar
mata2hari
22. říj 2022

Dcera dostala Hexacimu..na výběr jsme nedostaly,prostě to tak bylo..