• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

MUDr. nás uvrtala do očkování hexa+prevenar, máme reakce

25. května 2017 
@hojda Tak slibuju, že jak ho chytnu, hned se izoluju. Já si snad nechám ty protilátky prozkoumat. :slight_smile:Kupodivu je nemám ani po té virové klíšťovce, tu prý přenášejí komáři, to mi řekla jedna kolegyně z virologie. Že ji klidně můžu znova dostat. Ale na tu virovou stejně nikdo zatím očkov. nevymyslel-aspoň o ničem nevím.
10. bře 2016 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika_21 A jak poznáš, že máš černý kašel ne obyčejný kašel a budou ti lékaři věřit, že ho máš?

http://www.protisedi.cz/article/svetle-chvilky-cerneho-kasle
10. bře 2016 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda No tak naše dr. je poměrně chytrá, stará ze Slovenska, můžu si myslet, že ho ještě zažila.Moje babička byla taky dr., narodila se 1909 a setkávala se s nemocemi před zavedením očkování. Tahle bude tak ročník 1935, třeba ho i viděla. Věříme si.
10. bře 2016 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika_21 Nedovedu si představit, že od prvního zakašlání budeš vědět, že je to černý kašel. A co třeba zarděnky?

http://www.vitalia.cz/clanky/k-ockovani-proti-zardenkam-aneb-ani-tohle-jeste-nestaci/
10. bře 2016 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Tak to mám protilátky, to vím-už kvůli těhotenstvím-s tím mě nestraš, to jsem dost řešila.Teda s mojí mamkou byste si rozumněly, ta taky viděla mikroby i tam, kde nejsou. :confused:
10. bře 2016 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda budme rady, že ockujou... Nám to neublíží... Je to jak do dubu
10. bře 2016 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikav31 on asi těžko člověk co vse očkuje vyhledává petice které jsou proti očkování, nebo...?
10. bře 2016 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikav31 já do svých žádné martanky ani cukr nervu... To je zase jiné téma.
My jsme pro veganství a makrobiotiku
10. bře 2016 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kika_21 žádná doktorka nepozná zda se jedna o černý kašel, ani.ta stará že Slovenska... Dokud se neudělá rozbor... A pokud víte jak černý kašel probíhá, tak vite že to není hned a veselé ho roznasite dal...takže své děti ockujete ale pro jiné jste hrozbou
10. bře 2016 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by zajímalo, jak laická společnost pozná, že lékař jedná špatně. ... Za pár let se budeme léčit pomocí wikipedie a kdejakých článků, které může psát kdokoliv.

TBC se nepřenáší kapénkovou infekcí?

PS: dnes jsem zavolala mé pediatričce a nechala malého naočkovat hexou a prevenarem zvlášť :slight_smile:
10. bře 2016 ve 12:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@astyna když kašel léčí atb a kortikoidy, neustále pořad dokola, 9 m v kuse,dítě v nemocnici vždy chytí něco navíc, léčba vždy stejná atb do žil, kortikoidy do žil, dite na tom stále hůř, dr nevědí, neumí jinak léčit..pomohla čínská medicína a homeo a strava, dítě už je rok v pořádku, doktory už neznám
Další propichli ucho, mírný zánět, propichli špatně... Od té doby se to vezlo..ryma, kasel, uši..nedoslychala, vpacene bubínky, tekutina v uších, tlacili nam kortikoidy,rýmy způsobily dále velkou mandlí..takže maminko mandle ven..nenechala jsem...zase homeo, otovent, audiron, za dva měsíce OK, nevěřili, vyzvidali... Za 4 m další KO, to přece není možné že by byla v pořádku...byla a je dosud...takže tak
10. bře 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@astyna ano šíři, ale ne tak že na Vás někdo psikne...a aby byl nakažlivý musí to být otevřena TBC
No očko zrušili takže to žádná hrůza není, bude se rušit i obrna
Zajímavé je že jak neocko začali lobovat tak se hexa změnila i její název s upoutavkami jak je bezpečnější, o kolik méně adjuvans atd...
To ani nevíte že se některá šarže stahovala z trhu kvůli kontaminaci, a přitom už byly i mimi tou sarsi neockovane... JoJo tak se hlídá bezpečnost
10. bře 2016 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záškrt pardon
10. bře 2016 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem je naprosto fuk zda do svých děti dáte dvě či 10 injekcí naráz, je to každého volba... Ale ať nese i následky. Toto není protiocko diskuze jestli jste si všimly..jen.jsou věci které se dají s trochou vůle udělat jinak a citlivější
10. bře 2016 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda upřímně? stát říká kojit kojit kojit a když to nejde, tak UM je předražená apd...
10. bře 2016 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikav31 To myslíš vážně? Stát nějak podporuje kojení? Kojení, ze kterého prakticky nic nemá? :sweat_smile:
10. bře 2016 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla já na netu co se týká petic nevyhledávám, ale v době sociáních sítí, kde se protestuje proti islámu v čr jsem ještě podobnou petici, sdílenou mými přáteli(kde jedni proti povinnému očkování jsou) neviděla...což si myslím o něčem svědčí...
10. bře 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla já si za svoje jednání následky ponesu
10. bře 2016 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka to myslím vážně. všude čtu a vidím osvětu-kojit,kojit, kojit...od čeho jsou laktační poradkyně, laktační poradny-linky,kojící čaje, kloboučky... a když se nekojí, tak je hned matka špatná...
10. bře 2016 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikav31 A jak se v tom angažuje stát jako instituce?
10. bře 2016 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka dává na to peníze nemocnicím....a lékaři toto taky běřně říkají a doporučují...a kde myslíš,že se bere reklama? to asi soukr.společnost platí
10. bře 2016 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikav31 naivní představa že pro stát jako institucí je kojící matka výhodnější než ta co dá týdne 500 za UM...
10. bře 2016 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronikav31 Počkej, žiješ v ČR? Zrovna nemocnice/porodnice, to je ten nejhorší kazič kojení, neznám nikoho, komu by poradili dobře.
10. bře 2016 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla naivní představa?realita
10. bře 2016 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka žiju. a kdo myslíš že má radit? laktační poradkyně jsou tam taky.stejné co chodí radit domů
10. bře 2016 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikav31 Máš o tom nějaké odkazy? Ráda bych si tedy rozšířila obzor. Ať sama hledám, jak hledám, nenacházím..
10. bře 2016 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka o čem myslíš? laktační poradna?
10. bře 2016 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikav31
Ono když se o něco zajimam... Tak si to výhledam a necekam, že mi.to někdo strčí pod nos...
Kuk do vyhledávače kolik petic vyjede, jen mít trochu zajem
10. bře 2016 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka taky bych chtěla být více informována o našem státě:slight_smile:
10. bře 2016 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla kuk, já teda spíš čtu fc a zkušenosti než vyhledávač...
10. bře 2016 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek