• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Očkování Synflorixem. Je několik druhů?

1. března 2011 
autor
@fiallinka
Ahoj, jen jsem chtěla ještě napsat, že teda jsme po očkování a náš Dr se k otázce, proč jsme platili tolik a na to co je pravdy o tom co řekla lékárnice, absolutně nevyjádřil... jen z něj vypadlo, že teda snad ví co předepisuje... takže jsme nepochodili.. dál se o tom bavit nechtěl.... nechápem..
Navíc jsem nemocná a malej mi nepozorovaně vyžah čaj a pak mě vzudilo pusinkování od něj, takže jsme nahlásili jestli je to vůbec vhodný když s tím přišel takhle do styku a řek že co by to mělo mít vlil a normálně mu to naočkoval... příbalový leták jsme četli než jsme tam šli a psali že pokud dítě nemá teplotu tak by to na škodu být nemělo, ale stejně se mi to nelíbilo...
1. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx a u jaký jste pojišťovny????některé pojišťovny na toto očkování,když si ho kupujete sami něco málo přispívaj

1. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula_t VZP... tahle pojišťovna nic moc nedává.. ale jsme u ní všichni a víme kde hledat pobočky, takže to byla jasná volba..
1. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula_t jo, asi to udělám.. děkuju za typ :wink:
1. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx není zač :wink: pokuď snad pojišťovny chtějí něco dát :stuck_out_tongue_closed_eyes: je potřeba toho využít :grinning:
1. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula_t no právě.. to nebudu trubka a hned si všechno vyzjistím
1. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx no za pokus to určitě stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:pětistovku jen tak na chodníku nenajdeš :grinning:
1. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek