Odložit přeočkování spalniček, zarděnek, příušnic?

vm84
18. říj 2016

Holky mam dotaz. Koncem tydne mame jit na preockovani spalnicek, zardenek a priusnic. Ale mala je nastydla a ma zvysenou teplotu. Mam to radeji odlozit? Nebo to nevadi? Predem dekuji za odpovedi 🙂

cheetah_
18. říj 2016

@vm84 Ano, odlož. Dítě by mělo být při očkování zdravé.

vm84
autor
18. říj 2016

Moc dekuju 🙂

astyna
18. říj 2016

...a minimálně měsíc perfektně zdravé..

panickatlamicka
18. říj 2016

No a nebo nechod vubec, protoze do skolky 1 davka priorixu staci.

eluk
18. říj 2016

jj musí být zdravé mě teda sestřička trvdila na jaře když jsme byli na prvním očku že může mít rýmu ,ale nejsem blbá ,abych věděla že má být dítě zdravé.. jinak na druhé mám jít na přeočko za půl roku..ale moc se mi do toho nechce pač malý měl špatnou reakci na to první..mudr říkala,že o z toho nebylo ale je to divné po očku dostal horečku hnedka za dva dny vysypali se mu pupínky taková krupička jemné malé červené pak se do dvou dnu ztratili a udělaly se mu červené fleky na bríšku a nohách no a pak měl až 5 den 3 dnyhorečky skoro 40...a jeho ségra dvojče nic..a to jsem to nechala až skoro ve dvou letech očkovat

astyna
18. říj 2016

@eluk

Teplota a vyrážka jsou běžné projevy. Je to popsáno i v příbalovém letáku. Vlastně je to dobrá reakce těla, že se něco děje 🙂

vm84
autor
19. říj 2016

Moc vsem dekuji 🙂

natysnovec
4. lis 2016

Ahoj,mám strach s toho očkování...mám se vůbec bát?

astyna
4. lis 2016

@natysnovec

z čeho máš strach? 🙂

1111nickel
4. lis 2016

Dcera byla naockovana priorixem, prvni davka, cca tyden potom co byla nachlazena, mela rymu a jeden den zvysenou teplotu. Ockovani proběhlo bez reakce....

patrusa
4. lis 2016

Dcera mela jit na ocko zacatkem rijna. Me prisla v poradku. Pediatr ji prohledl a nezdala se mu perfektne fit, takze ockovani odlozil.

astyna
4. lis 2016

@patrusa

Moje pediatra je podobná - sotva mu lehce teče z nosu, neočkuje, prý "já se o něj starat nebudu, kdyby se mu něco stalo". Nemáme ani termíny, kdy jít na očkování, prostě máme přijít, až bude fit.

patrusa
4. lis 2016

@astyna mame to stejne, prijdte az bude zdrava. Jsem rada za tento pristup.

natysnovec
4. lis 2016

Nevím...jak ze všeho strach