Pediacel, máte zkušenost?

mamaverun
29. lis 2014

Rozhoduji se mezi hexou a pediacelem ten je pry šetrnější.

marecekavendulka
29. lis 2014

hexu určite nebrat.má mnohem více hlinitých solí a antigeny černého kašle jsou mnohem ménš učinné než u pediacelu. kdyžtak očkování odlož-my odložili do 10 měsíců,někdo odkládá do pul roku,někdo do roka...,at máš čas si vše nastudovat 🙂

sal80
29. lis 2014

Já zkušenost mám. První očkování proběhlo hexou (9tt). VÚ děsné. Křeče, apatie, křik, neumění se přisát k prsu.... Šla jsem do Pediacelu a MUDr.řekla, že očko bude v protokolu 2+1, přičemž první hexa se počítá. První Pediacel (8m) i druhý (1,5roku) , vše proběhlo s VÚ, ale nebyly tak děsné. Každopádně...tím jsme začali a skončili a očkováním. Další očkování už nebyla a nebudou...stačilo. Pokud budu mít druhé dítě, ž nedám očkovat vůbec.

luckaamilan
29. lis 2014

marecekovandulka
Možem sa opýtat, ak ste očkovali od 10 mesiaca, dali ste variantu 2 plus 1. alebo 3 plus 1.
my chceme ockovast od 1.roku nasho syna. pediacelom, variantu 2 plus1.
dakujem za info

adypro
29. lis 2014

Máme pozitivní zkušenost, očkovali jsme 1. dávku pediacelu po 6. měsíci a úplně v pohodě, máme variantu 2 plus 1. Už máme za sebou i druhou dávku a taky bez problému.

sacvi
29. lis 2014

Mám pro svoje nedonošené chlapečky (30+5) taky Pediacel. Zatím první dávka a bez NÚ. Od 6tého měsíce už jde schéma 2+1. My máme.

schotja
30. lis 2014

Ahoj,ockovali jsme pediacelem s dvoumesicnim posunem, ve schematu 3+1. Bez jakychkoli neg.reakci. Myslim si ze vakcina proti hepat.typu B je pro miminka zbytecna zatez. Urcite bych do hexy nesla..

keirra
25. únor 2015

My očkovali Pediacelem ve schematu 2+1, a to v 8., 10. a 16. měsíci. První úplně bez reakce, ani teplota, druhá s teplotou 38, ale možná to bylo začnající virózou, třetí bez reakce.

smallinka
23. bře 2015

Prosím kolik jste platily na Pediacel? děkuji za odpověď.

r_uzovka
15. dub 2015

Nechala jsem dat synovi, 2+1 ve 3, 6 a 12mesici. Ani na jednu davku nemel reakci, platila jsem myslim 800 za jednu a nelituju, kdyz vidim ty silene reakce na hexu...