Povinné očkování - vakcína MMR - průšvih jako hrom

juraj7777
26. pro 2016

Ahoj Všem, jen jsem vám chtěl dát vědět, že jsem dneska našel stránky, kde je možné shlédnout kompletní verzi dokumentárního filmu s názvem VAXXED. Ten film je buď s CZ nebo SK titulky a rozhodně stojí za shlédnutí. Překopíruju sem ten úvodní text, který je u toho filmu, ať ostatní vědí o čem to vlastně je. Dejte pak vědět váš názor. Juraj.

VAXXED - Nejnebezpečnější dokumentární film v dějinách lékařství (CZ a SK titulky)

Přátelé, dovolte mi, abych Vás dnes tímto srdečně pozval k premiérovému sledování kontroverzního filmu VAXXED, který je osazen jak CZ titulky, tak i titulky v SK jazyce. Po právu tomuto snímku lze přisoudit název „Nejnebezpečnější dokumentární film v dějinách lékařství“. Kontroverznost tohoto snímku především spočívá v přiznání Dr. Williama Thompsona ze Střediska pro potlačení a předcházení nemocí a chorob (angl. Centers for Disease Control and prevention = CDC), že se podílel na ohromném vědeckém podvodu, kterým se ututlala pravda, že vakcíny MMR, mohou výrazným způsobem zapříčinit nárůst pacientů s diagnózou autismu.

http://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-...

lucinka58
12. únor 2017

@anelamates No, ale já budu syna očkovat, ale jen později, protože jsem teď těhotná a rozhodně nebudu teď ohrožovat život miminka u mě v bříšku 🙂 Ale to, že to video bylo drsný a vehnalo mi slzy do očí, tak za tím si stojím. Ale taky jsem názoru, že lepší je naočkovat i s rizikem jak aby mi syn zemřel na nemoc, která je proočkovaná....

kackakastanka
12. únor 2017

@anelamates ktera z tech nemoci, myslis, ze pripadneho neockovaneho ohrozuje na zivote? ptam se pratelsky, zajima me to...

karlajasmine
13. únor 2017

@kackakastanka priusnice mohou ohrozovat na životě dospívající a dospělé může, zardenky, když je chytne těhotná žena, tak si může být na 99% jistá, že porodí postižené dítě, a vím o dítěti, které na komplikace spalnicek umřelo a rozhodně nebylo jediné .

astyna
13. únor 2017

že se nebojíte chřipky, na kterou není lék a lidi víc umírají, než na očkování 🙂 přitom to můžete chytit kdekoliv. Moje babička na to umřela.

astyna
13. únor 2017

@lucinka58

Já jsem taky těhotná, ale očkovat budu, není to přenosné na matku. Se živými zárodky se dítě setkává přece každý den 🙂 a jsou tisíce a tisíce...

astyna
13. únor 2017

@kackakastanka

Ono tě na životě ohrožuje i běžná rýma, když na to příjde. Stačí ji chytnou při jiné táhlé nemoci a máš o komplikace víc, přitom jde o tak "banální" (muži by nesouhlasili) onemocnění. Stačí, kolik dětí se dusilo při plném nosíku.

lucinka58
13. únor 2017

@astyna No je to tvoje volba. Já to probírala i s pediatričkou i s gynekoložkou a od obou mi bylo doporučeno odložit očkování syna až po porodu.... Takže tak..... A ten půl rok už fakt není taková hrozná doba, kterou bych nebyla ochotná počkat 🙂

astyna
13. únor 2017

@lucinka58

Já se ptala také obou a bylo mi to doporučeno nyní, než pak očkovat jedno dvouleté, když doma bude půlroční dítě. To bych se spíš bála přenosu na to mladší. Já jsem očkovaná, protilátky aktivní, takže asi tak 🙂

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
astyna
13. únor 2017

@mulgrew

Mě vždy vede k zamyšlení, proč si "vybraní jedinci", kteří jsou očkovaní stejným sérem v podobnou dobu za podobných podmínek jako všichni ostatní, vyberou toho "černého petra" v podobě postižení z očkovací látky. To mi přece nedává smysl. Kdyby něco v té vakcíně bylo, onemocní všichni - nebo drtivá většina a bude to víc do očí bijící. To mě právě napadlo v souvislosti s tím, jak si lidé neověřují např. byť i genetické predispozice svého dítěte. Ale to nikdo dopředu neví, pokud nemá příklad přímo v rodině na očích.

astyna
13. únor 2017

@dzungala

To jsou dobré důvody - já zase vycházela z Petráše a z info vakciny.net. Bojím se spíš potom, že by to chytl Benjamín a to by byl průser.

Jinak, k té intuici - já ji říkám Zvonečky 🙂 vždy, když se má stát něco špatného, se mi rozezní v hlavě. Třeba, když jsem měla před několika měsíci dát malého očkovat a ráno před jsem neměla dobrý pocit. No a večer malý dostal teploty a chytl zánět hrtanu...

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
demetritis
13. únor 2017

holky a víte že vakcina mmr je vyrabena pomocí teliček potraceních detí .

astyna
13. únor 2017

@dzungala

Já jsem sní spíš konzultovala povinné očkování hexou, před MMR mám respekt. Manžel je pro odložení min do 2 let, ale já se právě bojím očkovat, když bude prcek už na světě. To je těžký dilema.

Ano, manžel pracuje ve farmacii, momentálně mu něco leží na stole o HIV...Zrovna v pátek byli u nás na návštěvě přátelé z výzkumu nového typu vakcín, to jen tak na okraj. Pracuje se na tom, oni to vnímají, ale obecně o tom nikdo mluvit nesmí (že se něco děje).

Syn nikdy neměl žádné nežádoucí účinky, ale fakt jak jedeme podle jejich modelu, není problém. jsem ráda, že si někdo vzal moje rady 🙂

astyna
13. únor 2017

@demetritis

a víš, z čeho se dělá dětský olejíček? 🙂

demetritis
13. únor 2017

@astyna ty nepouzivame

astyna
13. únor 2017

@demetritis

to je takový známý vtip 😀 to zase tvrdilo, že z dětských vyjmutých mandlí.

lenka080
13. únor 2017

@dzungala a kdy bys ty ockovala syna na mmr? Ja mam z toho hlavu jak kun.dceri je 2,5 a mmr jeste nema.chci az tak za rok (nepujde ve 3 do skolky) protoze synovi jsou teprve 3 mesice

astyna
13. únor 2017

@demetritis

a víš, že mě to ani nezajímá 🙂 včera jsem se dozvěděla, že dobře vařím rýži a neživím se arsenem v ní vypěstovaném.

kackakastanka
13. únor 2017

@karlajasmine ale, jo, toto ja vim, ptala jsem se na situaci u deti, co mela ny mysli @anelamates...zajimalo me, ceho konkretne se obava u deti ona...ja bych totiz byla radsi, pokud by moje deti mely sanci prodelat zardenky i priusnice v detstvi, jako ja..a mozna ty spalcniky, kdyz by byla k dispozici monovakcina, ty bych zvazila...

kackakastanka
13. únor 2017

@astyna ale pokud by to uplnou nahodou potom chytilo to tvoje mimco od starstiho, tak se s tim s velkou pravdepodobnosti v pohode popere a bude mit dozivotni protilatky i posilenou a vyladenejsi imunitu pro dospelost, takze z tohoto duvodu bych klidne ocko odlozila taky...

astyna
13. únor 2017

@kackakastanka

Nejsou to zrovna nemoci,co bych prala kojenci. Ale.pry se to tak chytit neda,psal mi Petras.

karlajasmine
13. únor 2017

@kackakastanka takhle se to chytit nedá. Nevím, ale v době kdy očkování nebylo, umrelo 6 ze 7 dětí z rodiny mého pradedecka.. On jediný přežil, takže mi to zbytečné nepřijde.

kackakastanka
13. únor 2017

@karlajasmine to je otazka, proc k tomu doslo, celkove zdravi, podminky, situace...za meho detstvi se ockovaly jen spalnicky a zardenky i priusnice chytla minimalne polovina az dve tretiny deti v okoli a vsechny byly bez nasledku...

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
anelamates
13. únor 2017

@kackakastanka naštěstí mám už děti dospělé. Ale zabít může v pohodě a bleskem záškrt, tetanus černý kašel. můžou zabít i spalničky, dětská obrna taky není zrovna něco, co bych u děcek chtěla vidět, no a žloutenka typu B taky není nic milého. Takže ano, neočkované dítě může být lehce ohroženo. I tak, že se setká s očkovaným, ale přesto bacilonosičem, který právě dorazil z nějaké rizikové oblasti.

kackakastanka
13. únor 2017

@anelamates dekuju za odpoved, ja myslela, ze mas na mysli hlavne dulezitost te vakciny MMR pro zdravi. U tech ostatnich nemoci, co jsou v hexe, tak tam se na to kazdy diva jinak, hlavne jde i o to, jak male deti se ockuji a proti kolika nemocem naraz POVINNE. A k tomu jsou uz nektere ty nemoci celosvetove temer vymycene a dalsi v dnesni dobe a stavu mediciny a urovne vyzivy lecitelne, ....a treba zloutenka B je prenosna jen sexem a krvi, takze pro deti do 15 let minimalne, uplne zbytecna zatez ockovanim.... Ja bych ockovala kdyz uz tak nejdrive v roce a jen proti necemu...

karlajasmine
13. únor 2017

@kackakastanka ty nemoci jsou vymycene právě v tech zemích, kde je vysoká proockovanost populace. Právě díky očkování.

kackakastanka
13. únor 2017

@karlajasmine ne, neni to tak, je to i v zemich, kde se neockuje a neockovalo...