Reakce na očkování. Co myslíte?

katkabella
16. dub 2020

Holky prosím o pomoc včera ráno jsme byly na očkování druhé hexy, vše v pořádku malá ani nepipla. 7h po očkování ostrý ječivy neutisitelny pláč, kdy ani nevnímala, že na ni mluvíme občas zaskub hlavičky. Od 2h ráno teploty 38,5. A dneska od 2h bez teploty po nurofenu. Před hodinou opět ostrý pláč který trval 20min stejný scénář volala jsem na pohotovost a tam mě odbili stím, že když je jí 5 měsíců více vnímá co se dělo což mi přijde jako blbost do teď to bylo usměvavé miminko, které plakolo obac jen když mělo hlad, mám strach aby se něco nezanedbalo a neměla nějaké následky prosím o jakýkoli názor

lennus
16. dub 2020

@katkabella Zadejte nežádoucí účinek sem
http://www.sukl.cz/nezadouci-ucinky-leciv
Jděte se nechat vyšetřit k dr, požadujte zapsání do karty a případně se nechat poslat na kontrolu na neurologii. Existují detoxikace po očkování. Určitě bych hlídala a pozorovala a s další dávkou nespěchala, ne-li nedávala, ale to uvidíš. Dej na svůj pocit, hlavně se nenech do ničeho tlačit. Držím palce!

krupka3
17. dub 2020

Souhlasim s @lennus, ockovani je pro cely farmaceuticky obor velky byznys, nechteji o negativnich ucincich ani slyset, natoz je resit, jsou vuci tomu slepi a hlusi. Ja bych tedy na tvem miste hlasila take primo na SUKL a trvala na tom, aby nekdo dite prohledl a netvarili se, ze "si vymyslis". Nenech se zahnat do kouta.

krupka3
17. dub 2020

PS jak je take psano vys - dalsi davku ockovani bych velmi dukladne zvazila, pokud dite reaguje takto.

lida9
17. dub 2020

u nas takhle hystericky opakovany plac kazdych 20min, tudiz zadne spani, probehl u ockovani mmr... doktorka samozrejme ,, vyloucila,, spojitost s ockovanim, nicmene i tak prohlidla, odebrala krev a poslala do laborky a doporucila pro nas fakt zachranu : jezdit s malym v aute, kde tutove usne. jakmile se telicko takto prospalo, tak se asi neco nastartovalo a zacalo se to lepsit... no projeli jsme asi 500km, jen aby maly nerval a spal😀

katkabella
autor
17. dub 2020

Vše nahlášeno, doktorka rozhodla sama že budeme hodně uvažovat jestli bude vůbec podána 3 dávka hexy. Malou zná a vy jaký je to sluníčko, při píchání se smála nereagovala nijak až s odstupem času, holky je to strašný, dneska zatím klid už ani teplota v noci spala 12h vždy jsem ji jen podstrcila láhev s mlikem a spala dal. Moc děkuji za reakce a radu s nahlášením