Smlouva na rok. Když nepůjdu do práce, dostanu vyhazov?

pocestny
23. led 2018

Ahojte mám problém již jsem tu psala o svých střevních potižích .Minulý týden jsem v práci dostala nucenou dovolenou Tu si vybiráme ted po novém roce všichni .v naší práci Od včerejška jsem měla chodit už normálně do práce.Jelikož mi od nedělního večera nebylo dobře.V ponděli jsem volala šefce že, mám střevní potíže ,vůbec se jí to nelíbilo a trvala na tom ,abych do práce přišla .Nedokázala jsem si představit že by mě to chytlo ,někde v autobuse, protože jsem celý den ,byla skoro na toaletě.Nechala mě tedy doma sice byla nas...ale co se da dělat Dostala jsem ted po novym roce smlouvu na rok .Bojim se že když dnes jestě nepujdu do prace že si koleduju o vyhazov dělam totiž v chraněné dílně

vendelinka08
23. led 2018

Duvod k vyhazovu pproto ze jsi nemocna? Myslim ze kazdy snad jednou mel strevni chripku a pokud zapomela na to jaky je prubeh..tak je hloupa. A jeste bys nakazila dalsi lidi...to bych ji rekla..az tam vsichni zacnou srajdit. Pak je to jak lavina..chytaji to jeden od druheho. Kdyz tak zavolej doktorce...nemuzes prece za to .ze jsi to chytla a neni ti dobre.

vendelinka08
23. led 2018

A jak ti dnes je? Zkousela jsi ten rum?

pocestny
autor
23. led 2018

Ještě hruza a rum jsem nezkoušela

sylvka
23. led 2018

K doktorce a na nemocenskou....