Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Chci být náhradní babičkou

marie66
7. únor 2018

Čtu tady řádky od maminek, které by rády našly náhradní babičku,jsem kousek od Tišnova,mám doma nemohoucí dceru a hledám maminku s dítkem, chtěla bych mít někoho ráda

kladpol
7. únor 2018

To je moc krásné, myslím že určitě někoho najdete 🙂, my jsme daleko.

priefi
8. únor 2018

@marie66 Budu drzet pesti, at se nekdo ozve 😊

marie66
autor
8. únor 2018

@kladpol Děkuji

eviknufik
8. únor 2018

Dobrý večer, můžete mi o sobě napsat více info do soukromé zprávy?

mixitka25
Autor odpověď smazal
Zobraz
marie66
autor
15. únor 2018

@eviknufik
@eviknufik Dobrý den,jmenuji se Marie,je mi 51 roků,mám doma nemohoucí dceru,je jí 18 let,vychovávali jsme naši 7 letou vnučku a její matka nám ji vzala a odstěhovala se s ní do Německa,je nám smutno a hledám touto cestou někoho koho můžeme mít rádi a být i babičkou a dědou nejenom po telefonu.Napíšete mi něco o sobě.Mějte se hezky Marie

hlasimse
15. únor 2018

@marie66 Chudák vaše dcera, copak jí je? A ta druhá dcera se o svou dcerku nestarala a museli jste vy, a pak si pro ni přijela?

marie66
autor
15. únor 2018

@eviknufik Pokud by jste chtěla posílám emailovou adresu jurickovamarie@centrum.cz
@eviknufik

marie66
autor
15. únor 2018

@hlasimse Dcera po naočkování černého kašle dostala epilepsii,bohužel se špatnou prognózou,dnes jí bude 18 roků a bohužel se nepodařilo záchvaty zastavit,nechodí,nemluví,v podstatě zůstala ve vývoji asi na 3 měsících.Starší dcera u nás s vnučkou bydlela,ale 3 roky na 3 dny odjížděla do práce,nikdy jsme se nedozvěděli kde pracuje,potom začala chodit do školy,tak ze 3 dnů bylo 5 dní,kdy jsme se o vnučku starali a najednou se rozhodla ona,že chce do Německa,ale že vnučka nechtěla ji nezajímalo,je nám smutno a proto,bych ráda uvítala mamču s dítkem,které by jsme mohli vídat a mít rádi.

hlasimse
15. únor 2018

@marie66 To je mi líto ☹ Ona dcera asi chtěla studovat aby třeba dala dítěti lepší život, a je samozřejmé, že když rodič někam jede, tak dítě jede s ním - nikdo se dítěte neptá a je to tak správně. Já jsem jako malá taky jela do zahraničí a nejdřív se nám se sestrou nechtělo, ale pak jsme hned otočily, protože život v zahraničí nám toho spoustu dal - nové zkušenosti, kamarády, poznání světa a hlavně angličtinu. Tak se na to můžete zkusit dívat tak, že třeba se vnučce bude v zahraničí dařit lépe... Doufám aspoň, že to tak bude! 🙂 Držím vám palce!

marie66
autor
15. únor 2018

@hlasimse já tohle vše vím,jenže školu nedodělala,právě proto,že šla do Německa,jenom vnučka není človíček,který má rád změny a každý telefon,který má dovolený pláče,že chce domů,že se jí tam nelíbí,je tam sice s matkou,ale s ní si nikdy moc nerozuměla,nesvěřila se jí s tím co potřebovala,tak nevím

hlasimse
15. únor 2018

@marie66 Aha ☹ Tak to doufám, že si tam aspoň najde nějakou dobrou práci a bude se o svou dcerku starat ☹

marie66
autor
15. únor 2018

@hlasimse tomu by člověk chtěl věřit,ale

Sem začni psát odpověď...

Odešli