icon

Dokáže nová láska přijmout vás i vaše děti?

2. led 2023

Podařilo se vám na podruhé najít tu pravou lásku?
Jak dlouho jste hledali, a jak přijal vaše děti?
Já jsem mladá máma (24) mám dvě děti. Holky 5 a 2a půl let. Chtěla bych chlapa, který by měl rád mě a moje děti. Byl na nás hodný. Ale po pravdě se trochu bojím nového vztahu.. A ani nevím jak hledat.
Prvního chlapa jsem měla od základní školy a byl to jediný chlap, kterého jsem měla fakt ráda..

avatar
zet83
2. led 2023

Přijde... jakmile přestaneš "hledat a čekat, kde se ten pravý objeví" 😉 A podařilo. Rozhodně tu mnohem lepší, než byli před.. Hlavně nečekaně.

avatar
andelka
2. led 2023

Podařilo. Ve 30 jsem se rozvedla, děti 2 a 4 roky. V 35 jsem se znova vdávala, těhotná. Už to bude 5 let a jsme spokojení. Ale nehledala jsem nikoho nového, taky kde, že, na RD. Dali jsme se dokupy se starou láskou,ze SŠ. Takže jsem to měla asi snazší, nemusela jsem čekat,co se z nového objevu vyklube a získávat důvěru a tak. Jsi mladinká, ten správný chlap se najde.

avatar
konidana
2. led 2023

Svobodný kamarád v letech si teď na silvestra přivedl svoji lásku "ze sekáče". Rozvedenou paní (nebo samoživiletku?) co má dceru 10let. Už jsou spolu rok a zatím dobrý. Kámoš ve velkym začal kvůli ní renovovat barák/vybavení, takže vážný, a zatím dobrý.

avatar
tinaprofi
2. led 2023

Bavime se tady realne o veku 24? 🙂))) OK...
Odpoved zni ano, najde jich pravdepodobne asi jeste 10... Uzivej zivota, cau 🙂)

avatar
limali
2. led 2023

Určite. Kamarát si tak náhodne našiel ženskú s troma deťmi. Nedávno sa im narodilo spoločné štvrté. Láska jak hrom, deti ho milujú. 😊

avatar
jjasmina
2. led 2023

tak ve 24 letech jich muže bejt ještě 10, já našla třeba až ve 36 letech, první svatba, díte..

avatar
bertik20
2. led 2023

Po rozchodu v 37 (manželství 15 let) jsem potkala úžasného chlapa. Jsme 4 roky manželé a spolu máme prcka 2 roky. Vše je možné, jen neztrácet naději, máš celý život před sebou

avatar
marianarem
2. led 2023

Kolegovu dceru nechal chlap do prichode z porodnice s tretim dietatom. Dve starsie boli este skolkarky. Aktivne myslim, ze nikoho nehladala, mala co robit, ale o nejaky rok sa dala dokopy s rozvedenym kolegom z jej prace. Ten ziadne deti nemal a tym jej trom sa velmi potesil..Uz su spolu dost dlho, zobrali sa, maju vela spolocnych zaujmov, deti su tiez spokojne. Celkovo sa k nej ovela viac hodi ako ten prvy muz.

avatar
gabu6
3. led 2023

Musí se do toho chlapa "zakoukat" všichni, takže ne jen ty, ale i děti musí být s tím chlapem v pohodě.
Měla jsem to stejně, s jedním dítětem jsem hledala chlapa. Našla jsem 🥰 .. já i syn tehdy 1,5roku jsme se do něj zakoukali ..
Já jsem se sním sešla na nový rok na ohňostroj chvilku jsme si povídali a pak koukali na ohňostroj a i potom jsme si dlouho povídali. Věděl ze seznamky, že mám dítě.
Takže jsem navrhla , že hned druhý den můžeme jít na procházku i se synem. A to byl zlomový okamžik - dítě se může stydět i takhle malé , ale syn ne. Syn hned komunikoval a podávali si mezi sebou bonbónky a celkově všechno bylo fajn , žádný růžový brýle.
A už je to 7let co jsme spolu , synovi je už 8,5let a dceři je 5,5let .. manželé jsem hned po narození dcery tudíž už je to 5let a 3měsíce 🥰

avatar
zacatecnik123
3. led 2024

Ahoj, a odkud jsi?

avatar
skororozvedena
3. led 2024

Hele, furt lepší ve 24 než ve 42, ne? 😉 ale i tak neztrácím naději...