Kde najde svobodná maminka partnera? Přes seznamku?

m.ajka
26. lis 2007

Ahojte maminy i nemaminy, zajímalo by mě čistě teoreticky 😎 kde asi má hledat svobodná maminka potencionálního partnera, když akorát chodí s mimčem na procházky, na rehábka, na plavání a tak, a pro svůj soukromý život nemá čas. Snad seznamka? Máte s ní některá zkušenost? Nebo kam jít, když s mimčem se skoro nikam jít nedá.

midiana
9. kvě 2013

smidatka ,ahojky,všimla jsem si tady toho co jsi psala a prosímtě utíkej od něj co nejrychleji pryč! Už kvůli malé,takový chlap se nikdy nezmění a může to být jen horší,kdysy jsem zažila něco podobného,tak proto to píšu,jinak existují azylové domy pro matky s dětmi,kde bys měla klid a začít znovu,není to lehké ale jde to... 😉 tak držím palečky 🙂

karfice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teriszek
2. lis 2013

Ahoj já sem taky sama a chlapa ne a ne najít.Seznamku jsem zkoušela a nic.Už se bojím že zůstaneme samy. ☹ Nejsem žádná modelka obyčejná mamča.Poŕaďte kde se dá ještě najít normální chlap???

holcicku
16. dub 2014

no je to tezke si najit chlapa ja mam tri deti ale nevim co mam delat kyz nas nema rad a jeste do oci me rekne ze si je udelal jen skamaradstvi uz ani spolem nespime uz je to dva roky rekl mi ze me ma jen na uklizeni a na vareni chci si najit normalni ho chlapa treba i s ditetem ja deti moc miluji ale nevim jak uz nato chci odnej odejit deti ho nemaji radi prosim jak nato dekuji ☹

andelka
20. dub 2014

@holcicku prostě odejít. Vyřešit soudně péči o děti. Když se chce, tak se hledá způsob.
Jo a..nechci rýpat, ale pravopis příšerný, špatně se to čte bez velkých písmen a teček a čárek.

1kacaba1
20. dub 2014

My jsme se s mým přítelem také seznámili přes net a jsme spolu od první schůzky. Zatím to všechno vypadá moc dobře, teď spolu čekáme mimčo. A nebojte, jsou chlapi, kterým maminy s miminky nevadí, dokonce se najdou i tací, kterým by nevadilo začít nový život s těhotnou...🙂 Vím to z vlastní zkušenosti.

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verusky
15. črc 2014

Ja tedy také vyuzila internetovou seznamku... Ale nasla tak všechny tri sve zivotni partnery (jedna petileta znamost, pak sedmilety vztah s otcem devcat a ted dvoulety s budoucim tatínkem 🙂)
Chce to se nebat, necekat zazraky, byt ale pozorny... Ze slov se da hodne vycist a pak samozrejme brzy se setkat (jen psani je na nic - pak se bud nemá o cem povídat, nebo si proste nepadnete do noty a velke psani bylo zbytecne).
Mozna je dulezite v koutku duse verit, ze nekde ten chlap prece ceka...
Drzim palce a kdyby chtěl někdo poradit, co tohoto tématu se tyce, napiste ip. Bohate zkusenosti 🙂

tavina
16. črc 2014

Ta já toho svojeho potkala na klasické vesnické tancovačce pod širým nebem 😉 Bylo to v době kdy jsem procházela dost ošklivým rozvodem a tahanicemi o děti ☹ Musím ještě napsat,že ta tancovačka byla u mé rodiny na jižní moravě kde jsem se přijela zregenerovat a načerpat síly cca 150 km od mého domova.Přítel mě hned padl do oka a já jemu taky a jelikož na vesnici se všichni znají hned nás bratránek seznámil to že mám děti vůbec neřešil ..a já neřešila že je o 3 roky mladší prostě jsme si rozuměli po roce vstahu na dálku se přestěhoval k nám teď jsme spolu už 3 rokem čeká nás svatba a já jsem v 6 týdnu 😀 zázraky se dějí a s mými dětmi si rozumí na 1*

gepe
16. črc 2014

Tak u nas v rodine je opacny "problem". Svagr nemuze najit spravnou zenskou, kdy jedinou podminku co ma je, aby byla nekuracka. Jezdi na kole, hodne zhubl, sikovnej truhlar, ktery se neboji prace, je hodny a nasi malou miluje, je pohledny a stejne je mu to k prdu.

zelos
13. čer 2015

@anatanka a co to yblo za seznamku, kde si tvoje kamaradka dala inzerat a ozvalo se ji 70 chlapu?

uhlpetr
9. zář 2016
Uživatel uhlpetr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od uhlpetr.

mě pomohl e-rande.cz

michal567
21. pro 2016

Zajímava je tady debata holky 🙂

michal567
21. pro 2016

Ono taky záleží, co je myšleno tím normální chlap a pro Nás, co je to normální ženská 🙂