Pomoc s oblečením 4-5let-rozvod, trestní oznámení na manžela, dvě děti, sama v nájmu..

tegilb
22. lis 2020

Ahoj maminky, nikdy jsem o nic nežádala, ale musím. Prosím o oblečení pro děti holčičku 4roky a kluka 5let teď na zimu, chybí nám teplé kalhoty a dlouhá trika, ostatní snad máme dost. Dále kdybyste našli něco navíc k tvoření, jako temperky, barevné papíry, lepidla, s dětma ve volném čase tvoříme a baví je to. Pár korun dát můžu, ale prosím kdo by daroval, pokud najdete navíc i nějaké trvanlivé jídlo, nebo máte navíc ovoce ze zahrádky co Vám zbylo budeme moc rádi.
Teď bydlím v Prelouči, ale budu se asi stěhovat do Pardubic, práci mám v Pardubicích.
A teď vysvětlit co se vlastně děje.. už více jak rok jsme nefungovali jako manželé a já to vše držela jen kvůli dětem, přišla jsem na to že je to fakt blbost a já poslouchala a ustupovala, z jeho strany žádné kompromisy.
Nikdy mě nechtěl nikam moc pouštět, samotnou vůbec, později ani 1x tydne například na kolo, vadilo mu když jsem seděla u šití, když jsem chodila 1x za 2tydny - mesic za kamarádkou, ani do práce mě nechtěl pustit. Vse jsem dělala špatně a ne podle jeho představ. Kdyby vydělával, ale sám z jeho výplaty se neutahne hypotéka, auto, děti atd.. viděl to doma a kolikrát mi řekl, že mám být doma, máma, starat se a žádné vlastní zájmy, na to nemám čas. Takhle žít nemůžu.
Nakonec mě chtěl držet doma tak, že mi lil do pití asi měsíc projímadlo a když došlo tak přípravek na podlahu, šla jsem tedy už 2x na policii, na výslechu už byl prý, ale nemám žádné vyjádření, nevím jestli zadržuje poštu nebo nevím vůbec co se děje, na policii jsem tedy psala email a musím tam dojít osobně.
2.10. Jsem byla nucena podat žádost o rozvod a péči dvou dětí.
Konec října jsem se musela odstěhovat s tím, že děti mu musím dávat a tak nějak se domlouváme, jenže dělá naschvály a já si nemůžu pořádně napsat jak půjdu do práce. V práci to naštěstí chápou a zvládáme to, ale mám málo směn.
V pondělí, tedy zítra jsem domluvila ospod abysme si aspoň napsaly papír co a jak a domluvily se na péči než bude soud. On chce střídavou, já určitě ne, budeme tam dlouho. :(
Teď máme v SJM dům a on mi zamkl bránu, advokátka mi řekla, že tam mám jít, zavolat policii a jestli chci můžu si vzít vše, určitě nechci brát vše, když se stará o děti, prostě kvůli dětem, ale pořád mi vyhrožuje že mi je vezme, samé psychické natlaky jak on to umí  :(
Bohužel MOJI ano moji rodiče a babička jsou proti rozvodu a tak jsou s ním, i když jsem jim říkala a psala to vše a policii, ale on je pro ně svatý, dokonale se pretvaruje a je chudacek že já jsem podala žádost o rozvod  :/
Takže jsem na vše sama, mám sice kamarádky, kamarády, ale oblečení a jídlo mi pomoci moc nemůžou.
Pomáhá mi charita v Přelouči, jenže nemají zatím na příděly jídlo a oblečení málo. Pomáhají mi spíš co a kam zajít s přídavky, ale do rozvodu a určení péče stejně nic moc nedostanu. Kvůli Korone se soudy skoro zastavily, bude to trvat :(
Do práce chodím jak nejvíc můžu, do toho syn je pořád nemocný a čekáme na psychologické vyšetření protože má asi menší formu autismu. Je toho moc najednou :(
Klidně se ptejte napište mi zprávu, všem moc děkuju  🙂 a omlouvám se, že jsem se tak rozepsala..

annasmyckova
24. pro 2020

@janedv já už to nechám být. Darovala jsem to v dobré víře, že to pomůže. Zpátky to chtít, je blbost. A nezatrpknu, neboj, nic proti ní nemám. Nejspíš je fakt takhle zoufalá, že to má za potřebí dělat tímhle způsobem.

ann206
24. pro 2020

@janedv a proc, ja ty veci zpatky nechci, darovala jsem ji je, mne vadi to co s temi vecmi dela potom. Jinak proti ni nic nemam. Volat ani psat ji smsky rozhodne nebudu. At mame klid obe.

evagerbera
19. srp 2022

@tegilb No, vážená,trochu si zase zastrčte ty růžky,co jste začala útočně vystrkovat. Víte, že karma je zdarma...?

elesse
20. srp 2022

@evagerbera je to dva roky stare