Sama na miminko. Má to někdo podobně?

annacb
13. zář 2021

Ahoj holky, nemám tu maminku co je na miminko také sama … Mám 13m holčičku a jsme spolu samy jsem ráda, že ji mám, mám i kamarády rodinu ale i tak si připadám občas strašně sama … Má to někdo podobně ?

dominge
13. zář 2021

@annacb to víš, že nejsi. Jsem sama, kluk 5 let a teď dvojčata kluci 5 měsíců. Kdyztak klidně napiš 😉

luci_ela
13. zář 2021

To víš, že sama nejsi. Jsem sama s dcerkou 4 roky a synkem 6 měsíců. Když budeš chtít můžeš napsat zprávičku 😊

teate
14. zář 2021

Já taky. Jedno 18 měsíců a druhý na cestě. 🤦🏻‍♀️ Podpora blízských je fajn, ale znáte to …. Jsou chvíle, kdy se člověk prostě musí spolehnout sám na sebe.

marketka_m
14. zář 2021

@annacb mam kamaradky ktere jsou samy!!! Urcite mas v sobe tu silu! Verim Ti! A treba nekdo brzy prijde aby prilozit ruku k dilu ;) preji mnoho sil...

@teate to me mrzi ze v ocekavani jsi zustala sama

maxulekapcule
15. zář 2021

Nejsi sama, take jsem sama, syn ma 5 a v prosinci se ma narodit druhy. Vubec se toho nebojim, jediny co me desi, tak financni stranka po materske, az to spadne na 10tis rodicaku, ale mam mamku hlidacku, tak budu muset nrjak do prace. Neboj, jsme zeny a zvladnem to 😉

annacb
autor
15. zář 2021

@marketka_m
@maxulekapcule
Holky děkuju …
@maxulekapcule My se takhle máme docela fajn přítel platí alimenty (i když občas brbla a vyhrožuje) no dál mi pomáhají rodiče protože jen 10 000 platíme nájem kamarádky také mam kterým se můžu ozvat zajít za nimi. Emmi mi zabere také hodně času (zaplať pánbůh) 😊 Jen prostě jsem asi chtěla mít “úplnou rodinu” nechtěla jsem si tohle připustit a občas je mi prostě smutno 😞 ale zvládnu to musím a moc děkuju

rebekabebe
15. zář 2021

Je nás hodně já už jsem sama 4 měsíců malá má 3 měsíce je úžasná zatím Teda žádného chlapa nechci ani vidět 🙈🤣🤣

maxulekapcule
15. zář 2021

@annacb To ja chapu, ale neni vsem dnum konec. Ikdyz sama si rikam, ze to asi bude taky orisek najit se dvema detmi nejakyho muzskyho. Nadruhou stranu, nekdy je mozne lepsi byt sam, nez v nejakem silenem vztahu