Tatínek nás opustil v půlce těhotenství

beruska1991
27. čer 2015

Měla jsem partnera, který to v půlce těhotenství vzdal...

beruska1991
autor
29. čer 2015

@janajanajanulka přesně jak říkáš je těžké koukat na tvám ťastné páry,
které jsou spolu a těší se na mimco...
Jen to prostě bolí těším se na svoji holčičku 🙂
Taky vam vsem dámy přeju at se vám daří a děti vám dělají jen radost🙂

tomas1971
1. črc 2015

Jsi hezká mladá holka , neboj se , časem najdeš někoho lepšího .

janajanajanulka
2. črc 2015

ano ano, občas mě to bolí i ted a jak jsem psala, malá má ted 3 roky. No ale zase na druhou stranu hned vystřízlivím když si vzpomenu co by to byl za život s magorem, nebo chlapem co tě bude podvádět, nebo se stejně nebude věnovat a ty budeš jen skákat a prát jeho posrané trenýrky.. 😀 pak si hned řeknu jak krásně mi je 😀 a hlavně, když jsi ve styku s přáteli, kteří mají nějakou menší krizi, či jen běžné denní hádky a řešení problémů třeba kvůli tchýně atd... pak si akt říkám že jsem ted štastná že jsem sama a tyhle věci se mě vyhýbají 🙂 Víš, já si ted moc nedovedu představit že by otec mé dcery nám ztnova vtrhnul do života třeba s tím, že se o ni chce starat, vídat ji atd... tohohle se bojím že by treba jednou prislo, ona uz jej nezná, pozná podle fotky a jen ví že to je táta...táta jako slovo že zrovna TEN člověk se tak nazývá, absolutně neví co by to mělo ale doopravdy znamenat. Protože tatínka ji plně nahrazuje dědeček. Ona se ho bojí, nešla by k němu dobrovolně, je závislá na mě a já na ní, a upřímně? už jsem se takhle naučila žít že jsem na ni sama a fakt bych se o ní už asi nedokázala podělit... Její otec tady pro ni nikdy nebyl. a to jsme si zažily krušné chvíle co se jejího zdraví a života týče. Takže říkám, ona je JEN moje! nikoho jiného. a on? ten se na tom všem podílel jen v posteli tak at si políbí. nebyl tady celé roky tak at si trhne blbec. Na každého se vaří voda.... a oni pak budou jednou koukat na nás a naše děti, jak jsme štastní a budou si to třeba vyčítat a to už bude pozdě a nám to bude jedno 🙂 😉

beruska1991
autor
2. črc 2015

@janajanajanulka velmi inspirující děkuji 🙂

hollybelly
3. črc 2015

ahojky, mrzí mě, co tě potkalo... já se s partnerem taky rozešla v 5. měsíci těhu... dceru viděl až jak měl 6 týdnů, od té doby se nestará, nezajímá... měli jsme dost problémů, tak se mi i ulevilo a dnes má dcerka rok a půl a máme nového tatínka..... 🙂

bartovka83
3. črc 2015

@beruska1991 Měla jsem 12 let manžela, v té době pětiletou dceru, téměř dostavěný vysněný domeček a na cestě druhé (plánované) miminko, když to manžel "vzdal". Bohužel se nakonec ukázalo, že je za tím jiná žena. Dlouho jsem se s tím nemohla smířit a dloho jsem bojovala, ale bez výsledku. Byla jsem už psych. na dně a věděla jsem, že takhle už to dál nejde. Ze začátku jsem si myslela, že to nepřežiju. Pravda je, že s tím dodnes nejsem uplně smířená, ale mám přítele, užasné děti a žiju sice jiný život,na uplně jiném místě než jsem si původně představovala a plánovala, ale kvůli dětem se snažím, aby byl co nejlepší. Chci tím říct, že vím jak moc je to těžké, zvlášť v tomto období, kdy každá žena touží po pohlazení a lásce, vím jak moc to bolí...ale myslete na své děťátko, ono vám to všechno tisíkrát vynahradí. Bude to sice těžké, ale uvidíte, že to zvládnete a budete šťastná i člověka, který vás opustil ve chvíli, kdy jste ho nejvíc potřebovala. Třeba otec ještě dostane rozum, ale já bych se na to moc neupínala, zbytečně si tím budete prodlužovat bolest. Pokud se bude chtít vídat s prckem, snažte se abyste kvůli němu spolu vycházeli co nejlepe. Já (ač mezi námi proběhlo hodně ošklivého) v současné době se svým bývalým manželem vycházím velmi dobře a jsem za to šťastná kvůli dětem. Doufám, že to tak vydrží na pořád. Přeji hodně sil a hlavně zdravé a spokojené miminko, které vám bude odměnou.

beruska1991
autor
3. črc 2015

Dámy když to řeknu blbě jsem ráda že v tom nejsem sama...
Jsem vám vděčná za jakékoliv povzbuzení či svěření se s vlastní zkušenosti.
Dává mi to naději do budoucna...
Je pravda že se teď více zajímám o svoji malou a ostatní jde stranou...

magda82
3. črc 2015

taky jsem v této situaci, musela odejít od přítele s 20 měsíční dcerou a ještě k tomu v 7 měsíci těhotenství, a taky musím platit půjčky a zatím to zvládám s odřenýma ušima ale jsou lidi co občas podají pomocnou ruku a toho si vážím a občas i opravdu cizí lidé mi pomáhají.ale nemůžu na to spoléhat věčně. nyní jsem v azylovém domě a je mi mnohem lépe a hlavně jsem v klidu

bartovka83
3. črc 2015

@beruska1991 Ještě jedna věc. Já jsem v těhotenství opravdu hodně plakala, každý den až do noci. Snažila jsem se manžel přimět, aby "dostal rozum". Často mi z toho až tvrdlo bříško, věděla jsem, že to miminku nedělá dobře. Měla jsem hrozný strach, že se to na něm nějak podepíše, že třeba až se narodí bude hodně uplakané, roztěkané...tak jsem na něj pořád mluvila, že je maminka sice moc smutná, ale že s ním to nemá nic společného, že se na něj strašně moc těším. A syn byl naprosto úžasné mimčo, které mi každej záviděl. Byl hrozně hodnej a já si dodnes říkám, že jsem to měla za odměnu, za to, co jsem si musela protrpět. Dodnes je mi strašně líto, že jsem o to těhoteství v podstavě přisla, chtěla jsem si to užívat stejně jako první. Je to sice jedna z věcí, které svému bývalému manželovi nidky neodpoustí, ale čert to vem. Hlavně, že je kluk zdravej a je to moje sluníčko. Snažte se soustředit jen na sebe a svoji holčičku a buďte hrdá, zvládnete to i bez něj.

tulipanecek
20. srp 2015

@beruska1991 mě opustil taky...před 14dny...prý je teď šťastný a spokojený a ja ho nezajímám...čekám druhé mimčo ,mám 8.letého syna z prvního manželství a další jsem nechtěla ,chtěl on a jak prosil a sliboval...no a stejně odešel...Ženské jsou silnější než chlapi a vždycky to zvládnou...hodně jsem plakala a plču i teď...musím se hlídat,mam rizikové a jemu je to jedno...Držím palečky,abys to zvládla 😉a ty to zvládneš,nic jiného ti ani nezbyde a miminko ti to vynahradí 🙂

beruska1991
autor
20. srp 2015

@tulipanecek dekuji uz je mi mnohem lepe tesim se na svoji malinkou zizalku, ktera mi dava zabrat 🙂 ale stejne se na ni tesim ;) taky preju pevne nervy a at jste v poradku a v klidu s chlapama nema cenu si delat hlavu...ted urcite ne.... dekuji 🙂

klaarka
20. srp 2015

Holky,mne je opravdu lito,co vas postihlo. Ale,nezlobte se na me za to, co vam napisu, co ja bych za to dala, kdyby odesel chlap. Mne se stal opacny pripad, na konci tehotenstvi mi umrelo miminko. Bez priciny. Takze ja na to koukam "jinyma ocima". Ja malem umrela s malym. Byl to zivot,ktery nedostal sanci. Nevim,jestli me pochopite. Nechtela jsem to nejak bagatelizovat.

tulipanecek
20. srp 2015

@klaarka Tak to se nedá vůbec srovnat 😯 to co jsi prožila ty ,je daleko horší...tohle by mě položilo,že odejde chlap se hold stává,aleale když někdo přijde o miminko,musí být strašné ☹

klaarka
20. srp 2015

@tulipanecek Diky a asi taky diky za ♡ 😉. U me to neni tak cerstve,je to 3 roky,ale boli to porad.
Jestli chlap odesel,tak za to nestal.
Kazdy mame svuj osud nekym dany a neudelame s tim bohuzel nic.
Stejne jako my se dockali dalsiho syna, tak preji i vam vsem tady abyste se dockaly toho praveho prince a dobreho taty pro vase miminka!

tulipanecek
20. srp 2015

@klaarka Nevadí,jak dlouho to je,ale je to něco co člověk nikdy nezapomene,jen se s tim naučí žít...Tak druhý klučina vám to určitě vynahrazuje 😉 Táďa můj starší syn je skvělý,strašně se těší a slibuje,jak bude pomáhat,je to můj poklad.Ano,osud máme každý daný,třeba v něm mám i partnera s kterým budem s mými chlapečkama jednou šťastní 😉 Teď si vystačíme sami 🙂

barulin16
20. srp 2015

ahoj, mrzi me všechny takove pripady, protoze zazivam neco podobneho. S přitelem jsme se rozesli jeste nez jsem zjistila, ze jsem tehotna. Nyni jsem v 31. TT a byvaly pritel je jak aprilove pocasi, tyden v poho ze bude za malou chodit, bude platit apod. A tyden na to ze kdovi jestli je to vubec jeho... ja se na malou moc tesim a verim ze to zvladnem i ve dvou 🙂 je mi 21 a tak i kamaradky se najednou strani, protoze to neni "moderni" mit tak brzo mimco.... preji vsem hodne sil! 🙂

beruska1991
autor
20. srp 2015

@barulin16 taky držím palce a na byvaleho přítele jako na počasí se vyprdni teď nepotřebuješ se nervovat vím ze se to lehko rika a špatně dělá ale vše je na tobě... hlavně klid vám oběma 🙂

barulin16
20. srp 2015

@beruska1991 ted uz to beru tak, ze nejak bylo, nejak bude. Ze zacatku to bylo horsi. Ted uz pocitam s tim, ze treba za malou vubec neprijde a muze me pak jen mile prekvapit... prece nebudu prvni ani posledni holka v 21 letech sama s miminkem. Dekuji za podporu!! 🙂
p.s. koukám, že jsme v celkem podobnem "stavu" 🙂

beruska1991
autor
20. srp 2015

@barulin16 To jsme to musíš být v rijnovkach taky 🙂
A kdyby něco můžeš klidně napsat zprávu 🙂

klaarka
20. srp 2015

Je holky,ted me jeste napadlo upresnit,ze ja jsem mela stesti na chlapa,jsme spolu 18 let, a i presto bych byla radeji,kdybych mela jen to miminko v naruci. Napadlo me,ze mi do vztahu vlastne nevidite,a ze jsem to sem neupresnila. To jen tak,abyste si nemyslely,ze treba jen setrvavam ve vztahu s nekym,protoze jej jen mam a snadno se mi to rekne.
To mam ten jiny osud,ze jsme pri sobe stali i v tom nejhorsim. Takze vezte,ze taci chlapi opravdu existuji,jen jsou nekteri treba i zadani :-\.

tulipanecek
21. srp 2015

Tohle je teď jediné,čím se zabývám,aby měl chlapeček všechno nachystané 🙂

dudid
21. srp 2015

@tulipanecek takové chlapy nechápu co něco chtějí a potom když se to blíží tak si to rozmyslí ☹ mně teda bývalý neopustil v těhotenství (kdyby jo tak bych ho asi zabila 🙂 ) ale opustil mně 3 měsíce před svatbou na kterou dělal svatební oznámení, měl obrovskou radost z koupené košile s kravatou a i z prstýnků které jsme vybrali ( to vše teda během měsíce kdy prý už věděl že se nechce ženit,, to teda tvrdil při rozchodu), což jsem nepochopila....bylo to pro mně těžký,ale to co potkalo tebe je daleko horší ☹

gabriiela
22. srp 2015

Neboj se ničeho. Důležité je, jestli máte kde být a jestli to sami finančně zvládnete. Začátek je těžký, ale pak jak se z malé stane tvoje parťačka, tak to půjde jako po másle.. A vidím, že jsi hezká ženská, určitě dlouho sami nebudete... No a k tomu blbovi... Vím, že tě to trápí, ale takový člověk si Vás vůbec nezaslouží a jen ho nechej té káči, on to jednou udělá i jí 🙂 Posílám spoutu sil

barulina
22. srp 2015

Já jsem z toho druhého břehu. Můj muž opustil kvůli mě svou bývalou přítelkyni. Nebylo to lehké ani při ní, ani pro něj, ani pro mě. To mi věř. Ale co CGI hlavně říct. Bývalá mého muže je již v danou paní, má druhé ditko(stejně staré jako naše mala) a jsme dá se říct kamarádky. Zájem na kávičku a tak. Vše jde zvládnout. My se Teda od ní ani od malého tenkrát ne distancoval Ian určitě jsme nikdy z ní nedělali tu špatnou. Jen píšu ze se nemusíš bát. Štěstí si tě najde. Jsme toho dukazem

beruska1991
autor
22. srp 2015

@barulina jo ale ona stihla rozvrátit dvě rodiny svoji a moji doufám že je na to náležitě pyšná aspon..nebudu te odsuzovat ale ten kdo se snaží rozvrátit rodinu pro mě skončil :( něco jiného je když ty dva spolu už nechtějí být ale tohle je osklivy...nezlob se...

barulina
22. srp 2015

@beruska1991 já se nezlobím. Ani se za to nestydím. My se hold zamilovali. A kvůli němu bych to udělala znova. Už tak že jsem ho půl roku odmítala. Já ti jen chtěla tím říct, že bude dobré. A jen dodatek nerozhodla to jen ona.

tulipanecek
22. srp 2015

@dudid jsou to idioti...on doleze,ne kvůli mě,ale kvůli malému...ale já ho teď nějak nemůžu vystát...ikdyž tvrdí,že jsem ku... malý není jeho a všechny ženské byly lepší než já a prý škoda,že to děcko neudělal nějaké jiné...k tomu už neni co říct ☹ už mu neodepisuji a úplně ho ignoruji....

beruska1991
autor
22. srp 2015

@tulipanecek tak k tomu taky nemám slov...myslím že je dobře ze nemás někoho takového uz u sebe nezasloužil si te...ber to takhle... já s tím taky počítám ze až uvidí malou půjde do kolen ale to je asi tak všechno...

pipi02
22. srp 2015

@beruska1991 Hlavně bych se k takovému člověku nikdy nevracela. To není chlap, ale idiot a jestli se mu podlomí kolena...jeho chyba....pokud s vámi od začátku nebude, nebude k němu mít malá takový vztah a najdeš někoho kohu budee Lili říkat "táto" , protože až tento chlap si to opravdu zaslouží. 🙂

pipi02
22. srp 2015

@tulipanecek Trošku nechápu jak tohle může vypustit z pusy....nevím jk vy ženské, ale já už začínám být na mužskou část populace opravdu alergická v této chvíli 😀