veru777nka
30. srp 2015

Partner se kterym jsem zila chtel se mnou strasne miminko,kdyz jsem konecne otehotnela,po 3.mesici jsem prisla na to ,ze ma jine (dokonce ne jen jednu).a jeho chovani ke me bylo opravdu hrozne..kdyz mi zaca tvrdit,ze to neni stejne jeho a jeho vycitky prerustali v agresi nervove jsem to nevydrzela...S pomoci moji maminky,ktera me premluvila at si malou necham jsem to dotahla az do ted...jsem rada,ze jsem od takovyho mago... pryc,za cely tehotenstvi se mi ani jednou neozval,neberem mi tel,blokuje si moje cislo a pry se se mnou bude bavit jen soudne a u soudu dokaze jak mimco neni jeho...Bohuzel je tu jeste takovy problem,ze zije v nemecku a s rychlosti nasich soudu a jeho nezajmem by to slo stejne asi vsechno strasne pomalu a spatne.....
Mala se ma za dva mesice narodit a uz se ji nemuzu dockat...premyslim jestli ho mam vubec nechat nekam zapsat,nevim jestli mam dopustit to aby mel na malou vubec nekdy nejaky narok....
Ted uz se tesim jen na moji malinkou,ale ze zacatku me to moc mrzelo a ten vztek a smutek mi vazne sebrali moc casu v tehotenstvi....Preji Vam vsem moc stesticka a verte nez blbej chlap radsi zadnej chlap... 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru