Dovolená v Maďarsku, u vody a s dětmi. Máte tip?

hankatrdlinka
11. únor 2016

Ahojky holky, maminky, chci se zeptat, jestli nemá někdo tip na pěkné místo v Maďarsku, kde by bylo vyžití jak pro dítě 2 roky, tak pro 8 leté slečny...my dospělí se zabavíme sami 😀...
Bylo by super, kdyby to bylo u vody, víme, že Balaton má části, které vypadají jako pláže někde u moře (z obrázků), třeba i s bazénem..no prostě něco fajného...

hojda
11. únor 2016

A co tgřeba termální lázně třeba Sarvar, buď primo v hotelu, nebo jde sehnat levnějí ubytování v okolí v soukromí a docházet.

cabalkova
11. únor 2016

@hankatrdlinka Zrovna jsem na to platila zalohu, najdu ti odkaz, jedeme v zari. 🙂

kajina
11. únor 2016

My byli tady. Už 2x a letos jedeme potřetí. Je to u Hevízu (lázně) a je tam vyžití snad pro všechny. http://www.booked.cz/hotel/club-dobogomajor-hev...

cabalkova
11. únor 2016

@kajina To vypada vyborne!! Jsem zvedava, jak se nam bude libit a jak zvladneme cestu, prece jen to neni uplne za rohem. 🙂

kajina
11. únor 2016

@cabalkova Já bych řekla, že v pohodě 🙂. Záleží, jak jsou děti zvyklé cestovat. Poprvé jsme jeli, když Toníkovi bylo 8 měsíců. Pak když mu byli 2 a teď pojedeme už se dvěma. Na to jsem teda taky zvědavá 😀. Ale jede nás 6, takže musíme dvěma autama. Hold bude asi víc přestávek, ale jinak je Maďarsko fajn.

cabalkova
11. únor 2016

@kajina Tak nase deti jsou zvykle cestovat od malicka (mame tchanovce 200 kilometru daleko) a vloni jsme byli na dovolene u more v Polsku (7 hodin v aute), tak snad to letos taky dame. 🙂 Uz ted se tesim.

kajina
11. únor 2016

@cabalkova U nás taky super. Mám rodiče taky dál, takže cestování je fajn. Ale doufám, že druhé na tom bude stejně 🙂

cabalkova
11. únor 2016

@kajina Drzim palce, aby bylo. Ja se vzdycky tesim, az se nalozime a vyjedeme, protoze deti nemuzou nikde litat, po chvili usnou, takze i zmlknou a my mame s muzem takove "cestovni" rande. 🙂

hankatrdlinka
autor
11. únor 2016

@cabalkova tak vypadá to pěkně, ale cenově je to zbytečně moc....to už je cena jak za Bulharsko a ještě bychom tam byli dva týdny 😀
A náhodou nějaké apartmány, soukromé ubytování atd?

cabalkova
11. únor 2016

@hankatrdlinka My na to pouzijeme darkove pasy od muze z prace, jinak by to pro nas taky byla raketa. 🙂

hankatrdlinka
autor
11. únor 2016

@cabalkova jé, tak to máte pěkné, aspoň někde jsou ještě pro zaměstnance takové výhody....

cabalkova
11. únor 2016

@hankatrdlinka Nojo, statni vyzkumak... ovsem ten plat uz je pak horsi, ze...

denousek
11. únor 2016

@hankatrdlinka ahojky to mohu doporučit uplně přesně a nebudete litovat!!kukni sem do tohoto tématu.... uz jsem to tam psala a vložila fotky
https://www.modrykonik.cz/forum/dovolena/dovolena-u-balatonu-mate-zkusenost/

suzina08
11. únor 2016

Maďarsko doporučuju taky 🙂 Jezdíme vždycky na konci září do Zalakaros do lázní a naprosto super. Akorát loni jsme nebyli, nějak jsme to nezvládli, každopádně letos jedeme zase a včetně malého a v té době mu bude dva a půl roku 🙂