Grilovací místo v Praze s dětským hřištěm

sivuska23
29. čer 2018

Pražandy, prosím o radu. Grilovacich míst v Praze je více, prošla jsem všechny, ale nemohu najít žádné, kde by hned u toho bylo dětské hřiště, ať nám tam špunti vydrží. Jedno teda v prokopském údolí, ale tam asi nejde dojet autem...? Máme svůj gril. Děkuji za rady pokud takové místo existuje.

ireniq
29. čer 2018

Mně taky napadlo to v Prokopském údolí, ale máš recht, že auto musíš nechat v Klukovicích a pak nějaký půlkilometr jít (možná míň). Vjet do zákazu bych neriskovala, vídáme tam pokutovat. Ale za to je super, že je tam i ten potok na brodění. A bývá tam docela provoz, i několik grilování najednou. Ješte ve Kbelích je hezký park a v něm ohniště a vedle i hospoda kam se dá chodit pro pivo 😉 a hřiště nedaleko v rámci toho samého parku, ale teda ne uplně hned vedle.

nezvalova
29. čer 2018

Osobní skusenosti nemám, ale v parku na Pankráci jsem videla několik krát lidi grilovat.Je tam jedno konkrétní místo, na začátku parku, je tam i stůl a lavice.Zároveň jsou zde i 2 malé dětské hřišta.Jsou však o něco dál, resp. nesousedí s místem určené na grilování.

lucie8655
29. čer 2018

Zrovna v utery jsme grilovali v parku na Podkovarske. Praha 9. Je tam materske centrum, kde je mozne si za 300Kc pujcit gril, plynovy. Uvnitr je herna, kdyby zacalo prset, cepuji pivo, delaji domaci limonady, pujcuji i deky... u toho je park a detske hriste. Je to hned u vlezu na cyklostezsku.

partyzanka91
29. čer 2018

dobrý den nevím v které části Prahy bydlíte abyste to neměli moc z ruky, ale pěkné grilovací místo je na Praze 3 v parku Židovské pece. Nejlépe se tam dostanete tramvají č. 9. 1 nebo 11 (už tam dva roky nežiju tak doufám že čísla neodklonily nebo nepozněnili) a vylezete na zastávce Strážnická. Pak už jen kolem hospody u Študáka (tu budete mít po levé straně, vyšplháte strmý kopec a schody (pokud máte i kočárek je tam objížďka okolo školky ale je to delší). Tam je tedy velký betonový gril už postavený je tam dřevěný stolek a co se týče hřiště tak to není přímo vedle grilu. Tam je hřiště pro větší a až za ním teprve je pro ty malé takže bohužel se nedá grilovat a zároveň koukat na dítě to vadilo i mě. Takže většinou griloval manžel a já byla s malou na hřišti a pak sme se přišli najísít. No jednou se nám tey stalo že jsme přišli ke grilu a už ho měla zabraný skupinka lidí takže z toho nic nebylo (bohužel není jak udělat rezervaci kdo dřív příjde...). Pak jsme to vyřešili tak jže jsme si kupili malý gril a přímo u nás před činžákem na Kněžských Lukách (kde bylo hned hřiště) jsme grilovali manžel se ptal policájatů zda můžem tak nám to povolili. Byli to krásné okamžiky, bohužel už navždy pryč manželství nám skončilo. Ale do toho vás nebudu zatahovat přeji Vám ať ve vašem okolí vhodné grilovací místo najdete

partyzanka91
29. čer 2018

dovolím si ještě přidat foto. V židovksých pecích je opravdu nádherně :3

hajanik
29. čer 2018