Kam chodit s prckem plavat v Praze a nejbližším okolí?

puppi
29. srp 2011

Ahoj holky, poraďte! Chtěla bych s malou chodit na plavání, je jí 16 měsíců.. Už jsme se vloni spálily v Říčanech v bazénu s mořskou vodou, kde nešlo jinak než chodit na 18-ti lekcový kurz za víc jak 6 tisíc kč... když to shrnu, tak jsme byly za první splátku 3 tisíce kč plavat dvakrát a díky neochotě majitelky a bohužel našem nemocem jsme opravdu víckrát nebyly.. 😢 😢 😢
Nyní bych ráda chodila, ale stále narážím na kurzy nejméně o 14-15-ti lekcích, což vím, že je skoro nereálné to vychodit do konce roku..
Nechtěla bych chodit do veřejného bazénu nebo když už, tak alespoň do první lekce do čerstvé přefiltrované vody.. To např. nabízí Aquapalace Čestlice kde jsme byly i na jaře na ukázkové lekci a byla super, ale nabízejí právě také min. 15 lekcí.. 😢
Nemáte někdo nějaký dobrý tip na příjemné plavčo s méně lekcemi (kolem 10 lekcí)????
Díííííky! 🙂 😉

weri1
29. srp 2011

já chodím na Floru, Praha 3-Vydrýsek....11 lekcí za necelých 5 tis.

googlik
2. zář 2011

ahoj, my plavame s Modrym Tygrikom v hoteli Smisek, Praha 8... a ukoncili sme kurz s 8 lekciami,,, a pokracujeme dalej a tiez je to 8 lekcii 😉 Cena 1 lekcie je 450kc 😖 .. hodne teda,,, mozes ale chodit i 2x tyzdenne, teda tych 18 lekcii a vychadza to podstatne lacnejsie na 1 hodinu teda...

amallie
2. zář 2011

@puppi 10 lekci za 3400, pokracujici za 3100, system nahrad pres internet, nevychozene hodiny se vraci formou poukazek na bazen, hotel step, palmovka, chodime uz rok a pul, tepla voda, kojenecky bazen

jancule79
2. zář 2011

@puppi Ahoj, já jsem s prvním synem chodila na plavání na Barrandov (tehdy to bylo Plavání Kačka). Plave se v bazénu jen pro děti (je v přízemí jak jsou Kaskády Barrandov). Byla jsem moc spokojená. S druhým synem jsem chtěla chodit taky tam (teď už to má jiný provozovatel - Klub Kapka), ale nakonec nám to časově nevyšlo (byli jsme hodně mimo Prahu a ty hodiny bychom nevyčerpali ani nestačili nahradit). Měla jsem už zaplaceno zálohu a před začátkem kurzu mi ji vrátili zpět, takže opravdu hodně férové jednání. To jsem ani nečekala. Jinak cenově to vychází 10 lekcí/2900 Kč.