Kam luxusně, ale blízko k moři?

kamilka007
19. led 2015

Chtěli bychom v červenci s dětmi (4 a 1 rok) někam k moři na dovolenou. Ne moc daleko - max. 2 hodiny v letadle a ne africké země a Řecko, to máme procestované křížem krážem. Hotel min. 4* a all inclusive. Loni jsme nikde nebyli a napřesrok plánujeme další miminko, takže je to nadlouho jediná dovolená a chceme si ji pořádně užít. Zároveň s námi ale pojedou i "bezdětní", takže by bylo fajn, aby bylo kam na výlety, restaurace, kavárny a tak. Mě zatím napadla jen Ibiza, takže budu ráda za vaše rady a zkušenosti. Cena nerozhoduje. Díky! 🙂

gigi2
22. led 2015

@tarra27 mě Ibiza hodně zklamala...Mallorca je podobná v těch hotelech panelákového typu,to prostě tak je ☹ ,ale jinak se mi líbila o hodně více ve věem...zase my už máme velké(vlastně dospělé dítě..),tak hodně vždy cestujeme po ostrově,denně výlety a nebýváme na jednom místě,to je pak taky jiné...mohla bych ti zítra poslat odkazy na všechny hotely,co jsme v Řecku byli....vždy to byly 4*,většinou u pláže,často s AI,tak třeba by tě něco zaujalo...

tarra27
22. led 2015

@gigi2 dekuju moc, to bys byla hodná...třeba jen pár tipů....

gigi2
22. led 2015

@tarra27 pošlu ti to zítra do IP...kdybych zapomněla,tak se mi jen připomeň...

tarra27
22. led 2015

@gigi2 díky moc 🙂

me79
22. led 2015

Mallorca a Ibiza za me je super pro par bez deti, (i my tam tak byli) - hodne nocniho zivota, ale pro rodinu zbytečně draho. Formentera je pře krásná, nádherné čisté pláže- uzasne pro deti. Projedete ji autem za jeden den. Takze tyden tam je azaz. Jen opět, hotely az moc předražené. Jak jiz bylo psáno, hezká dovolena je na Kypru. Obvykle Češi létají na jih do řecké části a stoji za to si udelat výlet na sever do Turecké části - ta se mi líbila více. A s detmi se to da zvládnout bez problému. A pak me napadla jeste Malta. Neni daleko a hotely i pláže jsou uzpůsobene i malým detem. Držím palce, at vyberete neco hezkého a hlavne si dovcu užijete!